Cuir (Esteban)

Unisex vůně
Složení (ověřené)

HLAVA: kardamom, levandule, máta
SRDCE: fialka, červený pepř, hřebíček
ZÁKLAD: pačuli, vetiver, kůže, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Esteban Cuir od uživatelek 10 hodnocení

Líbí se (10)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Esteban Cuir


29.03.14

Cuir je…taková…Cuir je a to stačí. Vůně, která vám vyrazí dech, dá vám ránu na solar a dvě minutky jen tak ležíte a hledáte slova. Pokud se pídíte po něčem opravdu svébytném, sháníte vůni sebevědomou, originální, s osobností silnou tak, že vás dokáže podepřít, tak už jste ji našli.
Jen si to představte: luxusní kožená sedačka, léty a používáním - a to jí přidalo na ceně - vyleštěná a vyhlazená do vysokého lesku; do mezery mezi sedákem a opěradlem jí zapadlo pár krystalků třtinového cukru a několik zrnek drceného kardamomu nebo čeho, jak se na ní kdysi servírovaly exotické kořeněné sladkosti. A stejně jako ta sedačka byla (a je) svědkem veškerých životních okamžiků rodiny, jejíž dům obývala, tak její vůně dokáže doprovázet i vás v kterékoli životní situaci. Navoňte se Cuir a dám ruku do ohně za to, že jste adekvátně navoněná na složité obchodní jednání, ples v Opeře, krkolomnou túru po bolivijských horách, vdavky vaší nejlepší přítelkyně, večer v baru a pohřeb příbuzného, jakož i slavnostní promoci (vaši i potomků) anebo romantickou večeři při svíčkách a následnou vášnivou noc s manželem, případně i vlastní diamantovou svatbu anebo třeba poslední návštěvu vysněného domu předtím, než rozechvěle podepíšete příslušný papír a tím se definitivně rozhodnete pro koupi toho, co se má stát vaším příštím domovem.
A kdyby se manžel na některý z těchto významných momentů zapomněl navonět, klidně se s ním podělte a Cuir na něj stříkněte také; ačkoli nejsem příznivcem unisex vůní a tvrdím, že každé pohlaví by raději mělo mít svůj parfém, v tomto případě činím výjimku: Cuir je tak mnohostranná a zároveň tak jednoduchá a intimní, že perfektně souzní jak s mužskou, tak ženskou pletí a vůní těla a výsledek bude vždycky osudový.

Komentáře Esteban Cuir

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Esteban Cuir

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist