Cuir (Esteban)

Unisex vůně
Složení (ověřené)

HLAVA: kardamom, levandule, máta
SRDCE: fialka, červený pepř, hřebíček
ZÁKLAD: pačuli, vetiver, kůže, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Esteban Cuir od uživatelek 10 hodnocení

Líbí se (10)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Esteban Cuir


29.03.14

Cuir je…taková…Cuir je a to stačí. Vůně, která vám vyrazí dech, dá vám ránu na solar a dvě minutky jen tak ležíte a hledáte slova. Pokud se pídíte po něčem opravdu svébytném, sháníte vůni sebevědomou, originální, s osobností silnou tak, že vás dokáže podepřít, tak už jste ji našli.
Jen si to představte: luxusní kožená sedačka, léty a používáním - a to jí přidalo na ceně - vyleštěná a vyhlazená do vysokého lesku; do mezery mezi sedákem a opěradlem jí zapadlo pár krystalků třtinového cukru a několik zrnek drceného kardamomu nebo čeho, jak se na ní kdysi servírovaly exotické kořeněné sladkosti. A stejně jako ta sedačka byla (a je) svědkem veškerých životních okamžiků rodiny, jejíž dům obývala, tak její vůně dokáže doprovázet i vás v kterékoli životní situaci. Navoňte se Cuir a dám ruku do ohně za to, že jste adekvátně navoněná na složité obchodní jednání, ples v Opeře, krkolomnou túru po bolivijských horách, vdavky vaší nejlepší přítelkyně, večer v baru a pohřeb příbuzného, jakož i slavnostní promoci (vaši i potomků) anebo romantickou večeři při svíčkách a následnou vášnivou noc s manželem, případně i vlastní diamantovou svatbu anebo třeba poslední návštěvu vysněného domu předtím, než rozechvěle podepíšete příslušný papír a tím se definitivně rozhodnete pro koupi toho, co se má stát vaším příštím domovem.
A kdyby se manžel na některý z těchto významných momentů zapomněl navonět, klidně se s ním podělte a Cuir na něj stříkněte také; ačkoli nejsem příznivcem unisex vůní a tvrdím, že každé pohlaví by raději mělo mít svůj parfém, v tomto případě činím výjimku: Cuir je tak mnohostranná a zároveň tak jednoduchá a intimní, že perfektně souzní jak s mužskou, tak ženskou pletí a vůní těla a výsledek bude vždycky osudový.

Komentáře Esteban Cuir

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Esteban Cuir

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist