Pleasures Eau Fraîche (Estée Lauder)

Dámská vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

lilie, pivoňka, jasmín, červený pepř

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Estée Lauder Pleasures Eau Fraîche

Ada

Recenze na Pleasures Eau Fraîche by se dala odbýt jednoduše: je skoro stejná jako Pleasures. Ale možná původní Pleasures neznáte, nebo chcete vědět, co znamená to skoro.

Pleasures je dnes už klasická květinová vůně, a když říkám květinová, tak myslím stoprocentně květinová. Jestli ještě nemáte s parfémy moc zkušeností a Pleasures vyzkoušíte, bude vám pravděpodobně připadat až staromódní (přestože je z roku 1995 - některé čtenářky Arôme tou dobou sice možná ještě nebyly na světě, ale zase tak dávno to není!). Je to mix růží, pivoněk a šeříků se starodávně romantickým nádechem. Jenže Pleasures je občas „moc“, jak už čisté květinovky někdy bývají, a zřejmě proto vznikla její novější verze. Přestože je označena jako eau fraîche (lehká vůně, která by měla být slabší než eau de toilette, cca na úrovni kolínské), má dobrou výdrž i intenzitu. Od své předchůdkyně se liší hlavně tím, jak jsou v ní poskládané jednotlivé složky, které jsou jinak z valné části stejné! V čele opět stojí pivoňka, nechybí tóny růží a dalších květin, ale celek je klidnější a harmoničtější. Druhou výraznou květinou v parfému je jasmín, a to nikoli ve sterilní hladké podobě, ale s trochou těch realistických indolických tónů.

Přestože je Pleasures Eau Fraîche mírnější než Pleasures, určitě ji nedoporučuji kupovat bez vyzkoušení, je to stále čistá květinovka a není uhlazená jako univerzální květinově ovocné polévačky.

Hodnocení parfému Estée Lauder Pleasures Eau Fraîche od uživatelek 24 hodnocení

Líbí se (15)
63%
Nelíbí se (5)
21%
Neutrální (4)
17%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Estée Lauder Pleasures Eau Fraîche


13.05.13

Krásná moderní vůně do horkých letních dní. Jemně Vás ovane prolínání květinových tónů lilie spolu s něžnou bílou pivoňkou a trochou jasmínu. Koketní růžový pepř Vám dodá energii. Super vůně na léto, vřele doporučuji, bohužel s výdrží vůně to není moc slavné, alespoň na mně.

Komentáře Estée Lauder Pleasures Eau Fraîche

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Estée Lauder Pleasures Eau Fraîche

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist