Aromadite (Farmacia SS. Annunziata)

Unisex vůně
Složení (ověřené)

citron, zázvor, kopr, vanilka, květiny, koření, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Farmacia SS. Annunziata Aromadite od uživatelek 14 hodnocení

Líbí se (9)
64%
Nelíbí se (1)
7%
Neutrální (4)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Farmacia SS. Annunziata Aromadite - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Farmacia SS. Annunziata Aromadite22.06.12

přátelé..
sejdou se na kávu nebo sklenku vína jen tak odpoledne. Ještě chvíli a přijdou další, prchavý okamžik ve dvou. Ne, není to rande.

Je to citronová šťáva ve sklenici, nebo vánek chladící na tváři? Jsou to šťavnaté slupky citronu ozvlášťnující ledovou vodu. Je to štiplavé jiskření zázvoru, nebo chemie mezi nimi, kterou nikdy nahlas nepřiznají? Horkost koření a chladivý závan citrusů vytváří to zvláštní napětí, ve vůni, v situaci.
Její zvonivý smích a cinknutí ledu ve vodě o sklenku. Drobné kvítky, jakoby vetknuté do vlasů nahé Afrodité zrozené z mořské pěny, žena, víla.
On tu proměnu už neuvidí, za hodinu nebo dvě se éterická vílí bytost promění požitkářku obklopenou opojnou vůní květin mísící se s hutnou ambrou a šťávou z ovoce, co až slastně teče z koutků úst po bradě. Sladká až k uzalknutí. Omamná. Poživačná.

Kombinace ambry a vanilky s ovocem ne nepodobná vůním Nez-a-Nez. Ty netradičně zpracované citrusy v kombinaci se zázvorem jsou skvostné, a moc mě baví. Omamnost a sladkost ambry a ovoce může být přespříliš.

Ale Aromadite je krásná…14.01.12

Vyloženě aromaterapeutická záležitost. Počátek výrazně citrusový okořeněný špetkou zázvoru, na začátku poměrně vydatná dávka přímočarých citrusů. Přesto se zajímavě liší od běžných svěženek. Jak vůně postupně pracuje, citrusová svěžest slábne, i když je stále přítomna, a ke slovu přichází jemná, opravdu příjemná směs vanilky, čehosi mléčného a ambry. Trochu tam cítím i mošusový podtón. Není to nijak komplikovaná vůně, složky a jednotlivé fáze lze spočítat na prstech jedné ruky, ale je to vůně příjemná, opravdu aromaterapeutická. Taková uklidňující.24.01.11

Medem slazený zázvorový čaj s kapkou citrónové šťávy a broskvovými slupkami. Není ani sladká ani kyselá - všeho je akorát…

Komentáře Farmacia SS. Annunziata Aromadite

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Farmacia SS. Annunziata Aromadite

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist