Cara (Farmacia SS. Annunziata)

Dámská vůně

Hodnocení parfému Farmacia SS. Annunziata Cara od uživatelek 96 hodnocení

Líbí se (82)
85%
Nelíbí se (2)
2%
Neutrální (12)
13%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Farmacia SS. Annunziata Cara - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních

Recenze Farmacia SS. Annunziata Cara28.10.11

Tyhle dvě vůně si přímo říkají o konfrontační recenzi. Obě italské, obě mandlovo-pudrovo-vanilkové, obě přítulné až ti zrudnou líce.
Amande Sucrée má vyrazně horší a pomalejší start. Nastříkáte si na ruku „cukrové mandle“ a pak se divíte, kdeže se vzal ten neopren na vašem zápěstí. To nic, to jenom jasmín „kouzlí“.
Cara startuje bleskově a neponechává nic náhodě, rovnou skočí do vanilkového marcipánu, na jehož síle nesleví nic až do nástupu pudru.
Amande Sucrée se snaží jí zdatně sekundovat a po době delší než je mi milé konečně upřednostní vanilku (a taky už máš na čase, ještě chvíli gumojasmínu a diskvalifikovala bych tě). Ale ta vanilka stojí za to a jak! Žádná bezuzdná sladkost, pudrová nasládlá vanilka s úplně stejně pudrovým dřevitým ansámblem. A ta drží. A když říkám drží, tak nemluvím o jednociferném čísle v hodinách. Dejte si ji na ruku po sprše kolem osmé večerní a garantuju vám, že v deset ráno ji na holej pupek najdete na stejném místě.
Cara není tak zdrženlivá. Všechno to hned na začátku vybalí v plné síle a ve vší sladkosti, které je schopna, ale jestli si něco může plným právem říkat Cukrové mandle, je to právě ona, protože zadání splňuje dokonale. I když se po pár hodinách pěkně zklidní rovněž v jakéms takéms vanilkovém pudříku, je to pořád nešizená sladkosladká karamelka-pudrovka. A v tu chvíli zase dokonale splňuje svoje zadání. Je mnohem víc cara než by si kdy mohl přát Hypnotic nebo Loukhoum, ale vždycky bude snít o křehkosti Amande Sucrée.24.06.11

Recenze Miru je naprosto vyčerpávající - sněhové pečivo rozdrcené na jednotlivé atomy, s jemným benzoinovým podtónem (není ale ve složení, takže by to mohla být kombinace mandlí s pudrem) - vůně prachově suchá, sladká, prostě k sežrání…


01.06.11

Dokonalé marcipánové pusinky ! Vůně je úchvatná, neznám nic, co voní jako jako tohle. Nádhera !!!!!!!!!!!!

Komentáře Farmacia SS. Annunziata Cara

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Farmacia SS. Annunziata Cara

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist