Fragonard (Fragonard)

Dámská vůně
Složení (ověřené)

jasmín, lilie, zimolez, ambra, bergamot

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Fragonard Fragonard od uživatelek 25 hodnocení

Líbí se (14)
56%
Nelíbí se (3)
12%
Neutrální (8)
32%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Fragonard Fragonard - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Fragonard Fragonard


04.09.12

Lilie, lilie, hřbitovní lilie - s veškerým potenciálem bojových otravných plynů, se žlutým pylem lepícím se na sliznici, se slizem na dně vázy. Oceňuji ten naturalismus. Mám čistý parfém, na kůži drží asi 48 hodin, z šatstva k nevyprání. Vynasnažím se unosit.19.08.12

Konvalinky, bílá křehké kvítky obalené šťavnatým zeleným listem, ačkoli rostou ve vlhké zemině, jejich vůně je panensky čistá. Konvalinky jsou vůní víl tančících při měsíčku na lesním palouku a chladících své utancované nožky na mechu. Tak takto voní spíš Diorissimo…
Fragonard voní o chloupek jinak, jako Anais-anais, má kolem vůně parfémový závoj, z omamné směsi květin, kterými okouzlený pozorovatel chtěl oblouznit tančící vílu; a který vás ujistí, že se jedná o ženskou vůni a nikoli čerstvě utrženou křehkou kytičku.
Ještě pro srovnání, bílorůžové lilie (které mám zrovna před sebou) jsou oproti šťavnatým konvalinkám vzdušnější a také prostorově pronikavější, je-li to vůbec žádoucí.
Bohužel nedrží ani 4 hodiny.17.02.11

Kdysi dávno jsem se rozhodla, že by se mi velmi líbila vůně, která by hezky kombinovala jasmín a zimolez. Pátrání po takové vůni mě přes například příliš levný White musk a příliš sladkou Organzu zavedlo k Fragonardu. Zde nejspíš zůstanu. Vůně je velmi čistá a nefalešná: prostě kytice lilií doplněná jasmínem a zimolezem. Krásně bílá a rozjásaná. Nepochybně jarní. Pokud vyloženě nesnesete Anais Anais od Cacharel, nejspíš ani Fragonard se Vám líbit nebude, ačkoliv postrádá charakteristické pro Anais zemité tóny (na můj vkus to je jedině dobře). Pokud Vám bílé kytky nevadí, rozhodně Fragonard zkuste.07.01.11

Já prostě miluji bílé květy… natrhejte si kytici bílých lilií, přijdete jasmín a trochu zimolezu a máte tuto vůni… vůni přicházejícího jara. Nic umělého, prostě jen kytky.

Pokud tam skutečně je, tak tam není cítit… ne, bergamot tam skutečně necítím. Ambra také ne… jen kytky. Je to bílo-zelená vůně, jarní, adekvátně výrazná… maličko mýdlová, ale to bude spíš tím jasmínem. Je to čisté… průzračné… svěží. Malinko mi tou bělostí vůně připomíná Anaïs Anaïs.

Komentáře Fragonard Fragonard

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Fragonard Fragonard

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist