Play for Her Intense (Givenchy)

Dámská vůně
Rok:

2010

Složení (neověřené)

amyrisové dřevo, červený pepř, tiaré, bílá broskev, bergamot, hrachor, magnólie, santal, pižma, tonka, benzoin, pačuli, pomerančový květ, orchidej

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Givenchy Play for Her Intense:

Hodnocení parfému Givenchy Play for Her Intense od uživatelek 38 hodnocení

Líbí se (21)
55%
Nelíbí se (6)
16%
Neutrální (11)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Kategorie vůně Givenchy Play for Her Intense od uživatelek

Recenze Givenchy Play for Her Intense24.05.13

Originální a zajímavý flakonek skrývá překvapivě odlišnou vůni ,která s jeho moderně futuristickým vzhledem příliš nekoresponduje.
Flakon ve tvaru MP3 má nevšední barvu a úpravu. Kamínky po jeho obvodu dávají obalu ženskost, šmrnc a nádech luxusu. V malém provedení je flakonek roztomilý, ve větším už opravdu připomíná nějaký ten ovladač či mp trojku.
Vůně samotná je ženská, oblá a hladká, příjemná jako saténové negližé, je sice výrazná,ale nejde příliš do prostoru. Dost mi připomíná Ambre od Cabochard i když ambru ve složení nenajdete, já ji tam výrazně cítím. Zřejmě jde o směs pižma, santalu, pačuli a benzoinu, které mi dohromady dávají ambrový dojem.
Hezky je cítit i sametová broskev s tiaré ,magnólie a hrachor jsou méně patrné, ale rozpoznatelné.
Play Intense má i pikantní dřevitý nádech, jsou okamžiky, kdy vnímám hořké mandle, přímo marcipán, mandlový a nesladký.
Celkově Play Intense ,podle mého nosu, neopatří k jednoduchým slaďárnám a není těžká ani ulepená, pro mne je to tělová ambrovka , která může působit podle samotné nositelky jemně sametově, honosně večerně nebo žensky hříšně. K vyvolání patřičného pocitu patří samozřejmě nejen vhodná situace,ale i oblečení a nálada. Umím si ji představit s džínami a koženou bundičkou, s plesovou toaletou i ke svádivé noční košilce.22.07.11

to je proti růžovému obláčku Play for Her těžkotonáž, ne tak v porovnání s nikovkama. Santal, pačuli, dřeva, …jako by to vybalil všechno na začátku. Je to hořko-těžké a neoslovilo mě to. Zvláštní bylo, že za nějakou dobu kolem mě poletoval obláček čehosi, lehce znepokojivého, pořád čichám, a ona to asi Intense.. Do prostoru jde docela hezky.
Píší v charakteristice Amber, ale ve složení ambru nevidím. Jinak ale santal je cítit určitě, ambra taky, benzoin a nejspíš i orchidej.

Komentáře Givenchy Play for Her Intense

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Givenchy Play for Her Intense

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist