Very Irrésistible L'Intense (Givenchy)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (neověřené)

švestka, turecká růže, bílé pižmo, pačuli

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Givenchy Very Irrésistible L'Intense:

Hodnocení parfému Givenchy Very Irrésistible L'Intense od uživatelek 70 hodnocení

Líbí se (52)
74%
Nelíbí se (2)
3%
Neutrální (16)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Givenchy Very Irrésistible L'Intense


08.10.16

Jižní Morava na podzim. Švestky všude, kam se začicháš. Dozrávají na stromech, voní v ošatkách a na koláčích, vaří se z nich povidla a ano, ovšem, i na tu slivovici dojde, ale zatím (v této vůni) její čas nenastal. Svojí opravdu very intenzivní ovocností by pro mne byl parfém zprvu nenositelný. Částečně na milost bych ho vzala tak za půldruhé hodiny, kdy pačuli a ostrá švestkovost vyvane a nesměle na mě juká růže doprovázená nepříliš živočišným pižmem. Růže se osměluje stále více a vlastně zjišťuji, že teď už je tato vůně příjemná, lehce orientálně květinová a mírně sladkokyselá. Typická představitelka současného mainstreamu, ale docela povedená, a oceňuji pěkný, s obsahem souznějící flakón.


06.08.12

Veľmi zaujímavá vôňa s perfektnou výdržou. Na začiatku štiplavo sladká, ale nie agresívna, s predzvesťou dobrej výdrže. Postupne začína dominovať slivka a pačuli, ja v nej navyše cítim trošku vanilky. Ku koncu ruža. Je ovocná a orientálna zároveň. Pre mňa jedným slovom nádhera.


28.02.12

Tahle odnož Very Irresistible se mi líbí úplně nejvíc, navzdory názvu není tak „řvavá“, a o to lepší má výdrž, aspoň na mě. Na začátku jsou cítit švestky, obalené pačuli (tedy aspoň myslím, že je to pačuli) (pozn. po čase - není, je to spíš pižmo :-). Celkový první dojem je takový trpkosladký, úplně tam cítím pecky. Není to ale žádná slivovice, spíš příjemný ušlechtilý likér. Postupně se rozbalují i růžové nóty, a v závěru je to vůně spíš decentně květinová, trochu do sladka (ale žádná cukrátka!). Doporučuji všem kteří mají v oblibě květinově ovocné vůně, a mají rádi švestky. Za pozornost stojí i flakón - je moc krásný, jak jinak než švestkový :-). Pro mě palec nahoru.

Komentáře Givenchy Very Irrésistible L'Intense

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Givenchy Very Irrésistible L'Intense

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist