Gucci Eau de Parfum II (Gucci)

Dámská vůně
Rok:

2003

Složení (ověřené)

HLAVA: černý rybíz
SRDCE: jasmín
ZÁKLAD: santalové dřevo

Parfuméři:

Maisondieu, Antoine

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Gucci Gucci Eau de Parfum II:

Hodnocení odbornice: Recenze Gucci Gucci Eau de Parfum II

Ada

Začátek je nahořkle ovocný, velmi svěží, a právě tou nahořklostí se liší od jiných obvyklých „ovocenek“. Potom mi ovšem na ruce zeslábl do „růžové vodičky“, tedy slabé vůně podobné růži, kterou nemám moc ráda. Slabost byla naštěstí přechodná a Gucci II se vrátila k ovocně květinovému charakteru. Bohužel už ztratila zajímavě hořkou příchuť a přišla mi trochu tuctová. Závěr postupně nabýval mírné pudrovosti.

Hodnocení parfému Gucci Gucci Eau de Parfum II od uživatelek 249 hodnocení

Líbí se (167)
67%
Nelíbí se (21)
8%
Neutrální (61)
24%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Gucci Gucci Eau de Parfum II - umístění v žebříčcích uživatelů

11x v nejlepších vůních
2x v nejhorších vůních
2x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Gucci Gucci Eau de Parfum II

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Gucci Gucci Eau de Parfum II25.09.12

V parfémech mám černý rybíz většinou ráda. Le monde est beau od Kenza, to je přímo oslava na černou bobulku. Čestnou výjimkou budiž Rush od Gucci, z kombinace rybízu a pačuli se mi dělá vysloveně nevolno a nosit bych ho nemohla. Přitom jiným ženám sluší, ach ta chemie kůže…
Gucci Eau de Parfum II má v sobě černého rybízu taky dost,ale naštěstí žádnou pačuli.
Dokonalá, minimalistická elegance bez zbytečné tvrdosti, přeslazenosti, uřvanosti či podbízivosti. Tou růžovou barvou se nenechte zmást. Vůně je jemně nahořklá, právě díky rybízu, a elegantní. Možná některé z vás ucítí i jemný závan fialky. Překrásný drydown v podobě heliotropu(nasládlá vůně) , pižma a cedru(ikdyž pižmo cpou v dnešní době všude, nevadí mi to, mám u něj ráda tu jemnost a držení se u těla).
Výdrž je střední, ale i to je věc individuální. Určitě nesedne každému. Flakon je natolik těžký, že vám v případě ohrožení poslouží jako zbraň, třeba místo dlažební kostky. Můžete ho využít i jako těžítko, to už je na vás. Každopádně se v kabelce pěkně pronese:-). Mně se balení moc líbí.
Osobně ho vidím jako celoroční univerzální vůni, když sedne. Například má spotřeba je obrovská, 50ml spotřebuju za necelý měsíc.21.02.11

Vůně mně rovněž zaujala až na druhý počich, tuším, že to mohl způsobit zkažený tester v parfumerii. Vůně je velmi optimistická a flirty. První závan je rybízový – ale nikoliv přezrálý až zkažený rybíz, ne, takhle voní rybízový keř na zahrádce – trochu listí, trochu dozrávajících bobulí. Žádná marmeláda, sladké to není vůbec. Trochu pepře, aby se nesladký základ nezdál nudný. Po chvíli se na kůži usadí něžný a jiskřivý rybíz s ostružinou podbarvený jasmínem. Jenže do hodiny to celé zmizí. Chvíli ještě cítím teplý hladivý santál, a pak je definitivně po něm. Škoda, že výdrž je tak mizerná, jinak je to krásná roztomilá, ale ne hloupá, celkem elegantní a moderní vůně.29.04.10

Nebylo to zalíbení na první počich, nějakou dobu mě Gucci II svým způsobem míjel. Zároveň ovšem i něčím přitahoval … … rybízové vábení a podivná trpkost, která mi nedala spát. Trpkost za níž jsem tušila smyslnou hebkost. Vzrušující trpkost, jež upoutá a rozdráždí smysly, aby je potom ta druhá, krémová tvář vůně laskala a konejšila.
Nic tuctového … vnímám v této vůni čistý luxus a eleganci vysoké třídy. Nic řvavého … nenápadná podmanivost. Kouzlo okamžiku, který může mít tisíc podob … to je pro mne Gucci Eau de Parfum II.

Komentáře Gucci Gucci Eau de Parfum II

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
Mituli
Nováček 6 příspěvků 24.11.14 10:09

Hmm…tahle vůně na mě byla jaksi moc silná…nenašly jsme se…my dvě…ale netvrdím, že není hezká. Ale zřejmě osobnostně mi nesedí, nedá se nic dělat… :roll:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Uživatelé a Gucci Gucci Eau de Parfum II

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist