Gucci pour Homme II (Gucci)

Pánská vůně
Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, fialkové lístky
SRDCE: nové koření, černý čaj, skořice
ZÁKLAD: tabákové listy, pižmo, myrha, olivové dřevo

Parfuméři:

Dubreuil, Karine

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Gucci Gucci pour Homme II:

Hodnocení odbornice: Recenze Gucci Gucci pour Homme II

Ada

Jestli znáte první Gucci pour Homme - „hnědou kostku“ - můžete si novou „modrou kostku“ představit jako její mladistvější verzi. První pánská Gucci je temná, těžká vůně plná kadidla a kůže, a měl by ji nosit jen muž, který ví, co dělá, protože jinak dojde k tomu, že vůně nese majitele a ne obráceně.

Gucci pour Homme II se chytla moderního trendu pánských vůní se sladkým základem a štiplavě sladkým kořením. Výrazně vyniká skořice, o něco méně pak nové koření a čaj. Místo olibana je v základu myrha, takže modrá kostka není tak výrazně kouřová jako hnědá. Celek je zjemněný snad špetkou levandule, nebo možná fialky - výsledek je stále rozhodně pánský, ale trochu jemnosti se dnes prostě v pánských vůních nosí a Gucci II není výjimkou. Výsledek je takový uklidňující a přiměřeně romantický (k rozevláté bílé košili to není, ale vhodně to podtrhne vaše skryté romantické jádro).

Zkombinujte s oblečením z nějakých měkkých, huňatých materiálů a budete působit jako mucholapka na všechny slečny, které zrovna budou mít chuť se k někomu přitulit.

Hodnocení parfému Gucci Gucci pour Homme II od uživatelek 88 hodnocení

Líbí se (69)
78%
Nelíbí se (5)
6%
Neutrální (14)
16%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Gucci Gucci pour Homme II - umístění v žebříčcích uživatelů

6x v nejlepších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Gucci Gucci pour Homme II


09.01.12

Když vlastníte dvě Gucciho kostky,nazelenalou Envy,hnědou Gucci jedničku ,jste prostě zvědavi i na tu třetí s blankytným odstínem.100ml balení je pěkné těžítko a rozhodně se samo nepřevrátí,ale pád na nárt by nemusel být příjemný.Mohutný uzávěr je třešničkou za vůní,která snese poměrně přísné měřítko hodnocení mezi jejími fandy a posléze nositeli.Malinko dřevnatá ,přisypaná skořicí ,lehounce do sladka ,taková šibalská ,malinko provokativní,maz­livá, ale hlavně voní..,což se jí nedá upřít.Určitě mile překvapí i něžné pohlaví…Někde jsem vyčetl,že voní po okurkách,což se nezakládá na pravdě.Jak voní údajné papričky ,které by měly být součástí ,nedokáži určit.Vydrží působit kratší dobu než hnědá kostka,ale tu drží kadidlo.Komu je určena? Řekl bych té kategorii mužů,gentlema­nům,kteří dbají o sebe a svůj zevnějšek ,mají chování,jsou galantní k ženám, a pak už není po aplikování vůně daleko k podněcování fantazie a vytváření erotického dusna…inu proč ne…skvělý,ideální muž,který nevymřel ,poprášen krásnou vůní,kdo by kladl dál odpor ?

Komentáře Gucci Gucci pour Homme II

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Gucci Gucci pour Homme II

Nový článek:

Do rovna! Netrapte vlasy při žehlení, aby vám nevypadaly jako mně

 

My ženy chceme to, co nemůžeme mít. A protože mou silnou doménou je logika a jmenuji se navíc Kudrnová, vždycky jsem chtěla krásně rovné vlasy.

Celý článek »
TOPlist