Gourmand Coquin (Guerlain)

Dámská vůně
Rok:

2008

Složení (neověřené)

černý pepř, čokoláda, rum, kakao, koření, růže, vanilka

Popis parfému:

řada Les Elixirs Charnels

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Guerlain Gourmand Coquin od uživatelek 211 hodnocení

Líbí se (165)
78%
Nelíbí se (10)
5%
Neutrální (36)
17%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Guerlain Gourmand Coquin - umístění v žebříčcích uživatelů

16x v nejlepších vůních

Vlastnosti vůně Guerlain Gourmand Coquin

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Guerlain Gourmand Coquin


18.10.14

Ty jeden mlsný darebáku! Jsi táák slaďonký. Tak dobrý. Nemám z Tebe výčítky svědomí, pocit plnosti, ale ani centimetry navíc! :-)

JSEM JEN OKOUZLENÁ.....

Rozpouštíme bílou a mléčnou čokoládu s náplní těch nejchutnějších belgických pralinek včetně těch rumových, posypeme prvotřídním kakaem, zakápneme dalším kvalitním čokoládovým likérem. Řádně vyluhujeme tisíce růží v lososové barvě společně s lusky vanilky. Přidáme trošinku koření, ale pšššt! Je tajné jaké!

Dnes již není tajemstvím a pochyb, že u Guerlainů spolupracovali s velmi známým Willy Wonkou. A vznikl tento překrásný Elixír v ledové kostce :-)

Hledáte lepší Gurmánku? Nehledejte. Nenajdete.

Příbalový leták:
Aplikace: Jedině na kůži
Použití: Nejlépe do mrazu
Doba trvanlivosti: Tohle se prostě nikdy nemůže zkazit13.11.11

Gurmánka. Obvykle gurmánkám neholduju. Ale tato je mi od prvního přičichnutí jakoby důvěrně známá a to ne, že bych jí už někde před tím na někom cítila. Že by věrnost ingrediencí ? Že by ta její přítulnost, hladkost, příjemnost, lahodnost? Spíše to přesné dávkování ingrediencí, gurmánsky přesné dávkování, dostane se ti jenom trošičku, neovladatelně bažíš po dalším soustu, musí se ti dostat více … více… toto sestrojil geniální cukrář, který dokáže vychutnat všechny slasti a neřesti života, všechny vášně.
Pralinky/Lanýže zalité zlatým rumem vyzývají k snědení, nebo alespoň k olíznutí …chuť ochutnat tak přitažlivou a podmanivou cukrovinku přechází v chuť nabažit se nositelky … nebudu už pokračovat v dalších asociacích… ve spojení s horkou kůží je neodolatelná …ta vanilka …kakao …
Nezdá se mi silnější než Angel, rozhodně se více drží u těla. Není lepivá, přeslazená. je lahodná. Jako ta nejluxusnější pralinka. Po 2 hodinách začínají převládat květiny. Růže a kakao. Nevšední, přesto tak důvěrný akord. Gourmand Coquin je složená z ingrediencí, které známe, ale v jejich nejluxusnější verzi. Extract luxusu. Žádná umělost, chemie, cizost, odtažitost.
Vůně útočící na všechny smysly. Splyne s kůží.13.01.11

Konečně gurmánka! Zahoďte Angely, Addicty, Ganache, protože tohle netrumfnou.
Hromada pralinek Godiva zalitá prvotřídním Saint James Royal Ambre. Sem tam se zvedne obláček kakaového prachu, který v tu ránu zahladí opravdu velkolepá vanilka. Pepř ze sebe v téhle kompozici vydává to nejlepší: s obdivuhodnou důsledností drží sladkost v naprosto přesných mantinelech. Díky tomuhle šidítku se prostě nemůžete přejíst, i když se přistihnete při myšlence, že byste se bývali přejedli dobrovolně a rádi. Jednoduché. Geniální. Jestli je Enlévement au Sérail dokonalý květinový orient, Gourmand Coquin je dokonalá gurmánka.13.01.09

Guerlaine, Guerlaine, zas nás bereš do cukrárny mlsat!
Pro velké, a to zdůrazňuji, milovníky sladkostí, zejména kvalitních bonbonků plněných vanilkovo-rumovým fondánem, kterých jste schopni spořádat celou krabici. Pokud vám ale jako mě stačí ochutnat jeden, dva a pak jste naslazení na měsíc dopředu, tuhle gurmánskou záležitost nedáte. Je opravdu velmi sladká a omamná, chvílemi se mi z ní až točila hlava a musím vás ujistit, že cukrovinku si po ní delší dobu nezobnu.27.11.08

Vůně jejiž složení mluví za vše - opravdu jen pro velké milovnice gurmánských vůní a to ještě velmi silných, pokud se vám tedy zdá Angel slabý a poléváte se Gaultierem 2 tak bude pro vás Gourmand správná volba, vzhledem k jeho ceně si myslím zase tolik obdivovatelek mít nebude. Hodí se spíš pro speciální příležitosti a večerní nošení než na den - to je velmi těžce stravitelný, oceňuji výbornou výdrž. Asi před 2 lety to byla moje absolutní zimní jednička, bohužel je to vůně, která se mi hrozně rychle „ovoněla“. Několikrát jsem ji zkusila na sebe vzít a bohužel je to současné době pro mne spíš vůně na jemné ovonění ruky a občasné přičichnutí.

Komentáře Guerlain Gourmand Coquin

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Guerlain Gourmand Coquin

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist