Le Jardin de Monsieur Li (Hermès)

Unisex vůně

Nejlepší ceny Hermès Le Jardin de Monsieur Li:

Hodnocení parfému Hermès Le Jardin de Monsieur Li od uživatelek 80 hodnocení

Líbí se (64)
80%
Nelíbí se (2)
3%
Neutrální (14)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Hermès Le Jardin de Monsieur Li - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Hermès Le Jardin de Monsieur Li


18.08.15

Tak pan Li prý na své zahrádce pěstuje pouze kumquat, jasmín a mátu. Zlehka jsem otevřela vrátka a od majitele pozemku obdržela na přivítanou masivní žvýkačkovoper­mintový hubanec. Rozhlížím se kolem a zatím samá máta?! Posečkáme a uvidíme. Voní to tu jako v bytě, o kterém se říká jako klícka - čisťounko, vymydleně a ve váze budou asi čerstvé kytky. Nějak tomu ale chybí trochu živočišna - takové sterilně působící prostředí. Neosobní závan sladkého ovocného jasmínu, máta se hodně vytrácí. Nic proti vám, M. Li, ale není to zrovna můj šálek kávy…
Kdybych tuto vůni dostala jako dárek, zdvořile bych poděkovala, přičichla, zachovala kamennou tvář a přemýšlela, jak z toho vybruslit… A pak bych se v obchodě (neúmyslně, pochopitelně) koukla na cenovku, a omdlela bych…
Minimalistická vůně, opravdu jsem necítila nic než ony tři složky. Její nositelka (vůně je sice uváděna jako unisex, ale na muži opravdu raději ne!)své okolí určitě obtěžovat nebude. Takže neurazí, ale asi také nenadchne, i když tady nechávám zadní vrátka (zahrádky) otevřená.
Subjektivní názor - Za hóóódně peněz málo muziky.


11.06.15

Březen-na letišti. Nejdříve jsem si myslela, že v Hermés použili vůni tuctové drogerie. V Římě, na italském sluníčku, se rozvoněla velice příjemně a svěže , s elegantním a zajímavým dozvukem.
Ale teprve nyní, v letním horku, se objevil chladivý a osvěžující účinek. Nevím, jak vypadá zahrada p. Li, ale já se cítím jako na lavičce pod jasmínovým keřem. Ticho, klid, keř vrhá stín v horkém odpoledni a já čekám na svůj mátový čaj s citronem. Nedejte na první dojem a nechte vůni prostor a čas, aby ukázala , co dovede.


05.05.15

Já to nejdřív nepobírala. Jemná, transparentní vůně s jasmínem evokující čínskou zahradu? Pěkné no, ale očekávala jsem jemnou, transparentní nudu. Ellenu ale člověk neodhadne. Pořád si sice jede ten svůj minimalismus, ale Zahrada pana Li je výbornou ukázkou, že svěží vůně neznamená bezkrevnost a nezajímavost. Vůni zkuste v horku, dusnu. Tehdy se projeví nejlépe. Není sladká, cítím v ní jasmínový čaj, citrusy (ale mátu jsem nevyčenichala). Vydrží několik hodin a je báječná do stísněných prostor, dopravních prostředků, horkých kanceláří. Čichová příručka zenu.

Komentáře Hermès Le Jardin de Monsieur Li

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Hermès Le Jardin de Monsieur Li

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist