1889 Moulin Rouge (Histoires de Parfums)

Dámská vůně
Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: mandarinka, švestka, skořice
SRDCE: pelyněk, damašská růže
ZÁKLAD: kosatec, pačuli, pižmo, vanilka, kůže

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge:

Hodnocení parfému Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge od uživatelek 26 hodnocení

Líbí se (15)
58%
Nelíbí se (6)
23%
Neutrální (5)
19%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge


11.08.15

Miluji skořici, v létě na knedlících, v zimě ve svařáku a tady jsou lopaty jemné, hebké skořice se švestkovými povidly, poctivě vařenými na peci ze švestek, žádná chemie. Je tam i trocha té slivovičky, ale je kvalitní, řetízkuje.. Pudr (kosatec) a šťavnatá červená rtěnka,je reminescence Lipsticke Rose, jemný semiš, typická rtěnková vůně, jaké miluji, už jen pro to kouzlo zašlých časů … Miluji Lipstick Rose, pro její uhlazenost, ale Moulin Rouge, to je jízda, pro všechny, kteří milují život v kouzlu okamžiku.


02.02.15

Nepamätám si už, ako vonia Absinth (pila som ho naposledy v dvadsiatke), navyše spolu so slivkou, ale pri prvom ovoňaní, sa na mňa vyrúti poriadna dávka slivovice. Nemôžem si pomôcť – pravá, vysoko percentná a určite pálená na čierno. Avšak nespanikárila som, vydržala a tak po uvoľnení slivovicového šialenstva, to už pre mňa bola len veľmi príjemná prechádzka, ktorá ma vtiahla priamo do deja i diania v Moulin Rouge – jemne voňajúce drevo, kvalitný tabak i sedačky z jemnej kože krásne dopĺňali zapudrovaný kosatec, ktorým určite voňali všetky tanečnice.Dokonalá kompozícia, ktorá zahreje i upokojí. Podľa mňa čisto unisexová vôňa vhodná i pre pánov. Výdrž výborná, po odznení alkoholických orgií sa drží viac pri tele.


16.11.14

Krásná vůně podzimu. Skořice a švestka. Na malou chvíli vše pokazil pelyněk, který tam najednou prudce vykoukl a chtěl všem ostatním složkám ukázat svou sílu. Už jsem se lekla, že vůně půjde špatným směrem, ale je moc příjemná. Je to jedna z mála vůní, kde se postupně objevují všechny složky. Vanilka a pižmo dodají sladkost. Kosatec, se svou máslovou vůní, jemnost. Pačuli zelenou vlhkost a kůže vše zahladí. Po celou dobu je přítomná troška skořice. Něco podobně zdařilého jsem čekala podle popisů od Night - Judith Leiber , která bohužel mé očekávání nesplnila.

Komentáře Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist