Deep Red (Hugo Boss)

Dámská vůně
Rok:

2001

Složení (ověřené)

HLAVA: hruška, klementinka, červený pomeranč, černý rybíz
SRDCE: frézie, pittospora, květ zázvoru, ambrettové semínko
ZÁKLAD: cedrové dřevo, vanilka, santalové dřevo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Hugo Boss Deep Red:

Hodnocení odbornice: Recenze Hugo Boss Deep Red

Ada

Nemám moc ráda vůně od Bosse. Pánský Boss je ztělesněním nevýrazného, šedého průměru, který navíc spousta lidí, kdo ví proč, pokládá za vrchol elegance a luxusu (za to Boss, pravda, nemůže). Deep Red jsem proto vyzkoušela pouze na přání čtenářky, s jistým odporem a rozhodnutím, že s ní udělám krátký proces a zase na Bosse na nějakou dobu zapomenu. Deep Red se ovšem ukázala být vcelku přijatelnou vůní. No dobře - je poměrně pěkná. Celkem. Fakt jsem ji chtěla zdrbnout Ale pokud by mi ji někdo daroval, nejspíš bych ji občas nosila, hlavně proto, že je částečně podobná mé oblíbené Noa Perlé .
Deep Red začíná sladko-kyselo-nahořkle, jako zmíněná Noa Perlé. Nevím, jak tu směs nejlépe popsat - představte si citrusy, ovšem ne svěží, spíš kandovanou pomerančovou kůru, nakyslou a nahořklou zároveň. Do toho květiny typu frézie, s květinovou vůní s velmi slabým náběhem na bílé kytky a sametově zeleným podtónem. Jako základ trochu pižmem uhlazené vanilky. Noa Perlé je jiskřivější, svěžejší, Deep Red se drží svého názvu (‚temná červená‘) a vzhledu flakonku z tmavě červeného matného skla a je temnější, sametovější.
Po delší době (pár hodin), kdy už vůně hodně zeslábla, nabyla překvapivě jemné, krémové podoby. Milovníci krémovek asi nebudou chtít těch pár sladkých hodin čekat, pro ostatní bude určitě příjemné, že se vůně ke konci promění, nejen zeslábne.
Vadou na kráse Deep Red je její nevýraznost a zaměnitelnost. Ano, je hezká… ale není v ní nic, co byste ucítili a řekli si, aha, to je přece Deep Red! stejně dobře by to mohla být nějaká jiná vůně; a obávám se, jestli se právě kvůli tomu moc rychle neomrzí. Chybí jí nějaká odvážnější, ujetější ingredience, jiskra, která by ji posunula o chlup dál, ven ze šedého pásma. (A taky ten flakon mohl být lepší. Můžete se mnou nesouhlasit, ale tvrdím, že Boss flakony prostě neumí, dámské ani pánské.)
Pokud si potrpíte na sladkokyselé vůně a nemusíte mít za každou cenu originalitu, Deep Red vyzkoušejte. Užijete ji hlavně ke všedním příležitostem, kde je výraznost a extravagance na škodu.

Hodnocení parfému Hugo Boss Deep Red od uživatelek 217 hodnocení

Líbí se (119)
55%
Nelíbí se (36)
17%
Neutrální (62)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Hugo Boss Deep Red - umístění v žebříčcích uživatelů

5x v nejlepších vůních
3x v nejhorších vůních

Recenze Hugo Boss Deep Red14.10.10

Nasládlá dřevitá květinovka, po rozvonění navíc pižmově krémová. Žádný třeskutý výkřik originality to rozhodně není - je to taková klidná, trochu nenápadná vůně. Ale i takové vůně může někdy člověk potřebovat…

Komentáře Hugo Boss Deep Red

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Hugo Boss Deep Red

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist