Pure Purple (Hugo Boss)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: brambořík, nektarinka
SRDCE: černá fialka, květinové tóny
ZÁKLAD: ambra, bílý semiš, sladký marcipán

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Hugo Boss Pure Purple

Ada

Od Pure Purple jsem od pohledu čekala těžký, dusivý lák. Flakon je fialový, krabička divná, tvar flakonu navíc připomíná Hypnôse od Lancômu, která se mi těžce nelíbila. Tak hrozné to nakonec nebylo, i když lehkostí a bohužel ani originalitou Pure Purple nijak zvlášť neoplývá.

Jde o středně těžkou sladkou vůni s květinovým srdcem. Voní trochu po fialkách a trochu po jiných květinách, tipla bych si možná konvalinku, možná špetku mimózy nebo frézie. Základ je sladký, ale ne čistě ambrově - voní opravdu po marcipánu. Ke své škodě ne tak výrazně, aby se líbil milovníkům marcipánu (mandlomilům doporučuji raději Les Belles - Amour d'Amandier), ale zase ne tak málo, aby nám ostatním nelezl na nervy. Pokud se vám zamlouvá myšlenka sladké vůně laděné do fialkova, zkuste, v opačném případě nemusíte a o nic nepřijdete.

Chcete-li sladkou vůni s fialkami a Pure Purple se vám zdá příliš unylá, málo fialková nebo nesplňuje vaše představy o originalitě, určitě vyzkoušejte Insolence od Guerlainu.

Hodnocení parfému Hugo Boss Pure Purple od uživatelek 115 hodnocení

Líbí se (36)
31%
Nelíbí se (29)
25%
Neutrální (50)
43%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Hugo Boss Pure Purple - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejhorších vůních

Recenze Hugo Boss Pure Purple23.12.12

Nenáročná mainstreamovka. Cítím fialky a marcipán. Příjemný dojem, hladká vůně, kulatá, ničím nevyčnívá, ani neruší, žádný nepříjemný dojezd. Hezká, sametová od začátku do konce. Výdrž průměr, několik hodin. Není těžká, lepivá. Pokud bych denně čichala na blízké kolegyni, vůbec by mi to nevadilo, ideální tulivá vůně do svetru. Náročnější a Aromem rozmazlené nosy ale budou bažit po něčem originálnějším. Aktualizace po dlouhém čase: velice příjemná vůně, necítím žádnou umělinu a chemickost, jak bych u vůně tohoto typu očekávala, je příjemná, tulivá, nenápadná, nerušivá společnice, vhodné do práce, kde jste druhým blízko, bude příjemná všem a nikoho nebude rušit. Jsem rozmazlená zdejším fórem, a kupuji již spíše CPO a Nickovky, ale tuto vůni bych klidně nosit mohla.

Komentáře Hugo Boss Pure Purple

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Hugo Boss Pure Purple

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist