L'Eau D'Issey Absolue (Issey Miyake)

Dámská vůně
Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: frézie, lotos
SRDCE: noční jasmín, med, tuberóza
ZÁKLAD: dřevité tóny, vanilka

Parfuméři:

Cresp, Olivier

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue:

Hodnocení parfému Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue od uživatelek 25 hodnocení

Líbí se (19)
76%
Nelíbí se (4)
16%
Neutrální (2)
8%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue


14.12.15

Vyjímečně sladká varianta od klasické L´Eau D´Issey; med je v ní velmi výrazný, klasicky dlouhá výdrž, drží se u těla, vzhledem k tomu, že ji moc lidí nezná, budete originální. Myslím, že se dá objednat naslepo. Také doporučuji na jaro až podzim.02.04.13

S lehkými, svěžími, často průzračnými květinovkami L ´Eau D´Issey všeho druhu má pramálo společného - květinovka to sice je, ale teplá, sladce dřevitá, hedvábná, s oblakem hustého žlutého pylového prachu. A zpoza pylu se dere na povrch květena i se zelenými lístky. Vůně spíš na chladnější jaro a podzim, v teple se obávám dusivosti.

Komentáře Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist