Jacomo for Her (Jacomo)

Dámská vůně
Rok:

2005

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, zeleň z hyacintu, konvalinka
SRDCE: růže, ylang-ylang, heliotrop, hloh
ZÁKLAD: cedr, ambra, santal, tonka

Parfuméři:

Couture, Marie-Aude

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Jacomo Jacomo for Her:

Hodnocení odbornice: Recenze Jacomo Jacomo for Her

Ada

Jacomo for Her je taková lehčí orientální vůně. Velmi z ní voní santalové a cedrové dřevo, srdce je růžové s příměsí ylang-ylangu, z hlavy prolíná něco málo bergamotové svěžesti. Po rozvonění má i trochu mýdlový nádech. Připomínala mi ze začátku díky tomu santalu hodně utlumenou Samsaru; jakmile se však rozvoněla, nabrala až, dalo by se říct, orientálně svěží charakter. Doporučila bych ji asi milovnicím orientálek na denní nošení, nebo komukoli, kdo má rád sytější květinově dřevité vůně.

Hodnocení parfému Jacomo Jacomo for Her od uživatelek 20 hodnocení

Líbí se (12)
60%
Nelíbí se (4)
20%
Neutrální (4)
20%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Jacomo Jacomo for Her


17.11.12

Jacomo for Her je příjemná vůně dřevitě zeleného charakteru. Myslím, že by byla vhodná i pro muže. Sladká tak akorát (spíše méně) a zelená mile osvěžujícím způsobem. Jak je již zde zmiňováno, je skutečně lehčí orientálkou. Santal, tonka a ambra vůni uhlazují, zjemňují a společně vytváří lahodný tón. Konvalinka s růží vůni zpestřují a dodávají ji na ženskosti. Vůně konvalinky se postupně ztrácí a spojí se s celkovou zelenou kompozicí. Vůně růže přetrvává v menší míře i nadále. Cedr s bergamotem a další podobné složky, které vůně má vytváří vlahý a téměř jako by orosený podtón. Vůně je zároveń i jiskrně ostřejší. Líbila by se mi i v teplém počasí. Ale je možné se s ní potěšit kdykoliv, kdy je nálada a chuť na vůni, která není příliš sladká, je osvěžující a zároveń má v sobě měkkost a příjemné tajemno, které orientální vůně vlastní.


28.12.07

Jacomo for Her je příjemná svěží mýdlová vůně, pokud to nebude považováno za klišé, tak tedy „vůně čistoty“, pro běžné nošení nejvhodnější asi na jaro nebo na léto, nebo v soukromí jako příjemné osvěžení kdykoliv. Jestliže se některé svěžejší citrusové a jiné vůně označují jako „zelené“, pak k této by se asi nejvíce hodilo označení „růžová“ (a to nikoli nutně v důsledku asociace s barvou vůně samotné a jejího obalu).

Komentáře Jacomo Jacomo for Her

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Jacomo Jacomo for Her

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist