Fath Pour l'Homme (Jacques Fath)

Pánská vůně

Hodnocení parfému Jacques Fath Fath Pour l'Homme od uživatelek 3 hodnocení

Líbí se (3)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Jacques Fath Fath Pour l'Homme


17.11.16

Svoji ženu i po těch letech stále miluji. I když plamen vzájemné lásky již nešlehá do nebe, řežavé uhlíky by zcela jistě spálily vetřelce, který by se mezi nás chtěl dostat. Jedno tělo jsme nyní spíše duševně, vlastně někdy přemýšlím o tom, že si na jednom ze svých údů uvážu uzel, abych nezapomněl, k čemu ho vlastně mám. Fath pour l´Homme je přesně jako tento druh lásky. Hřejivá, nikoliv spalující. Mazlivá, ale nesexuálním způsobem. Důvěrná? Nepochybně. Klidná síla? Dost možná. Bezpečný přístav? Určitě. Trochu nuda? Jen při letmém pohledu. Je zralá a zkušená, ale stále si uchovává krapet dívčího úsměvu a optimismu mládí. Příslovečná Ariadnina nit je v této vůni utkána z ambry. Ano, je sladká, ale ne přeslazená. Je to suchá, hřejivá a pudrová (tonka fazole) sladkost vymydleného a elegantního gentlemana s jiskrou v oku. Není jednoduchá, ale není ani komplikovaná. Sladkost ambry chladí v hlavě vůně máta s cedrem. V srdci jsou výrazně cítit maliny. Ne bobule, ale vidličkou pěkně pomačkané a oslazené, čerstvě natrhané a pěkně vyzrálé maliny. Ach, sladké dětství … Ambra si vypůjčuje tu maliny, tady pačuli, tu citrusy, tady levanduli, tu růži, tady koření, v základu dokonce i krapet pižma a zkouší, se kterou z těchto složek jí půjde cesta parfémovým životem nejlépe. Musí to být mistr parfémových vztahů, protože s každou z těchto složek umí vyjít lépe než bezproblémově. Tady by se měli inspirovat pejsek s kočičkou, až jednou budou chtít složit reparát z dělání dortu. Má výbornou výdrž a drží se spíše u těla. S překvapením jsem zjistil, že je vedená jako pánská, sám bych ji zařadil jako unisexovou. Nikoliv výrazná sladkost ji předurčuje spíše pro chladnější měsíce. Z hlediska poměru výkon/cena je to asi nejvýhodnější vůně, jakou znám. Dostanete mercedes za cenu škodovky. Monsieur Fath, děkuji za možnost se s Vámi seznámit. Budete u nás vždy vítaným hostem.

Komentáře Jacques Fath Fath Pour l'Homme

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Jacques Fath Fath Pour l'Homme

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist