Fresh Woman (Jaguar)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: ananas, grapefruit, meloun
SRDCE: máta, lilie, fialky, rajčatové listky
ZÁKLAD: ambra, vanilka, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Jaguar Fresh Woman od uživatelek 45 hodnocení

Líbí se (23)
51%
Nelíbí se (5)
11%
Neutrální (17)
38%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Jaguar Fresh Woman21.11.11

Začátek je sice takový podivný mišmaš, ze kterého se ale naštěstí rychle vylouplo rozmačkané jehličí s ledem a trochou kyselejšího ovoce. A celá vůně se uhladila a zjemnila. Dost zajímavá a nekonfliktní neovocná vůně s dobrou výdrží - a vhodná na léto.28.09.09

Já jí říkám „citrusově-vodní“, jestli něco takového existuje. Je velmi jemná i v obrovské aplikaci. Mám pocit malé výdrže. Můj syn ji střídá se svým L'Eau par Kenzo a tvrdí, že vydrží dost. Dá se říci, že je tedy unisex.26.09.09

Tak to je nádhera!!! Classy a přitom ovocná/vodní.Jemná, neřve, neuráží, neleze na nervy.Představuji si k ní mladší dámu v kahotovém kostýmku, či halence v kanceláři.Se­bevědomou sympatickou ženu.Ženu na svém místě.Denní nenápadné líčení.Žena je pohledná, má svůj styl oblékání sportovně-elegantní.Má smysl pro humor a dobře vychází s muži.Má nadhled.Je natolik spokojená sama se sebou, že se nemusí nápadně líčit, oblékat, vonět, nápadně se chovat.Stačí se jí usmát, úsměvem řekne vše.Nespěchá, je uvolněná, profesionální.
Vůně samotná je nádherná, univerzální, nebude nikomu vadit ani ve vedru v přeplněném autobuse.Žádnou „vadící“ složku jsem nenašla.Ale není to žádná tuctovka.Zkrátka jsem z ní nadšená.

Komentáře Jaguar Fresh Woman

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Jaguar Fresh Woman

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist