Fresh Woman (Jaguar)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: ananas, grapefruit, meloun
SRDCE: máta, lilie, fialky, rajčatové listky
ZÁKLAD: ambra, vanilka, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Jaguar Fresh Woman od uživatelek 45 hodnocení

Líbí se (23)
51%
Nelíbí se (5)
11%
Neutrální (17)
38%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Jaguar Fresh Woman21.11.11

Začátek je sice takový podivný mišmaš, ze kterého se ale naštěstí rychle vylouplo rozmačkané jehličí s ledem a trochou kyselejšího ovoce. A celá vůně se uhladila a zjemnila. Dost zajímavá a nekonfliktní neovocná vůně s dobrou výdrží - a vhodná na léto.28.09.09

Já jí říkám „citrusově-vodní“, jestli něco takového existuje. Je velmi jemná i v obrovské aplikaci. Mám pocit malé výdrže. Můj syn ji střídá se svým L'Eau par Kenzo a tvrdí, že vydrží dost. Dá se říci, že je tedy unisex.26.09.09

Tak to je nádhera!!! Classy a přitom ovocná/vodní.Jemná, neřve, neuráží, neleze na nervy.Představuji si k ní mladší dámu v kahotovém kostýmku, či halence v kanceláři.Se­bevědomou sympatickou ženu.Ženu na svém místě.Denní nenápadné líčení.Žena je pohledná, má svůj styl oblékání sportovně-elegantní.Má smysl pro humor a dobře vychází s muži.Má nadhled.Je natolik spokojená sama se sebou, že se nemusí nápadně líčit, oblékat, vonět, nápadně se chovat.Stačí se jí usmát, úsměvem řekne vše.Nespěchá, je uvolněná, profesionální.
Vůně samotná je nádherná, univerzální, nebude nikomu vadit ani ve vedru v přeplněném autobuse.Žádnou „vadící“ složku jsem nenašla.Ale není to žádná tuctovka.Zkrátka jsem z ní nadšená.

Komentáře Jaguar Fresh Woman

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Jaguar Fresh Woman

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist