Kokorico by Night (Jean Paul Gaultier)

Pánská vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot
SRDCE: kakao, rebarbora
ZÁKLAD: dřevité tóny, tonka

Popis parfému:

Autorem této vůně je Olivier Cresp a Annick Ménardo.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Jean Paul Gaultier Kokorico by Night od uživatelek 12 hodnocení

Líbí se (10)
83%
Neutrální (2)
17%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Jean Paul Gaultier Kokorico by Night


30.08.14

Voní to opravdu dobře pikantně a sladce pak se ozve nota koření a dřevitých tonu, ale hodně rychle jde vůně do věčných lovišť. Pak nastává doba temna v podobě černé dřevitě kořeněné pudroviny. Je faktem, že J.P.G. měl skvělou myšlenku protože parfém když se nanáší je z něj cítit noblesa a tajemství to všechno jsem cítil když jsem jím byl navzorkován, ale myslím si, že více bude držet na oblečení než na kůži. Na mé kůži se chová dosti arogantně a vydržel vonět pouze 1 hodinu a 15 minut což je na pováženou. Po třech hodinách už je cítit jen pudrovina kterou jsem raději umyl. Hned po nástřiku jsem si říkal to už jsem někde cítil. Podobně přece voní OTB Diesel Tattoo. Tak jsem nelenil a zaběhl ještě k přihrádce Dieslu a nastříkl jsem na druhou ruku vzorek. Je to více méně podobné, ale Diesel drží jako čert a je cítit ještě druhý den. Kokorico by Night může být pro někoho zajímavý, ale pro mě zůstává favorit Diesel v poměru ceny a výdrže. Co ve vůni objevíme? Představte si velký dřevěný parket na kterém tančí tanečníci flamengo pižmo z nich stříká z jedná strany na druhou rozšlapávajíc kakaové boby pod nohama. Jejich vůně se nese vzduchem s příměsí právě uvařeného čaje s bergamotem a rebarborovým koláčem. A hele děvčata nesou fíky s ozdobou fazolí tonka. Všechno dohromady dělá z těchto ingrediencí nádhernou skladbu která se smíchá s pižmem a seškrábou to z parketu. Tak voní Kokorico by Night. Vůně není zemitá spíše sladká jako kakaové lízátko s rebarborou a fíky.

Komentáře Jean Paul Gaultier Kokorico by Night

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Jean Paul Gaultier Kokorico by Night

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist