Ambar (Jesus del Pozo)

Dámská vůně
Rok:

2010

Složení (neověřené)

bergamot, tangerinka, kardamom, kosatec, pivoňka, zelený čaj, ambra, cedr, šalvěj

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Jesus del Pozo Ambar:

Hodnocení parfému Jesus del Pozo Ambar od uživatelek 62 hodnocení

Líbí se (46)
74%
Nelíbí se (2)
3%
Neutrální (14)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Jesus del Pozo Ambar


30.10.14

Ihned po prvním přivonění mě napadlo - krev se nezapře, tahle vůně je asi sestřenice z druhého kolena od Duende. Tentýž nástup nevtíravé svěžesti, jako když jdete rozkvetlou alejí, kde převažují lípy, fouká mírný větřík, který vám z okolních zahrad přináší zemitou chladivou vůni čerstvě zrytých záhonů. Brzy jsem zaznamenala medový tón, vzpomněla jsem si na dětství, kdy jsme dostávali od strýčka včelaře sklenice plné hustého tmavě zlatavého lesního medu. Alej skončila, došla jsem na lesní pěšinu, pod nohama mi praskají sluncem vysušené klacíky a jehličí, vůně nabírá velmi příjemnou sladkost, která zahřívá, ale nelepí a neobtěžuje. Přidává se koření, teď si připadám jako v zapomenuté venkovské cukrárně, kde pod skleněnými poklopy najdeme šalvějové, mátové, meduňkové bonbony. Po několika hodinách ve mně vůně vyvolává představu horkého šálku silného čaje, namíchaného z bylinek, oslazeného pořádnou lžící medu. Určitě ji budu nosit v zimě - je z rodu zahřívacích a chumlacích. Jsem si ale naprosto jista, že nebude obtěžovat okolí - její sladkost je velmi a velmi decentní, ukázněná. Vyrazím s ní do práce i na párty. Asi to nebude (stejně jako není Duende) superdržák, ale za tu cenu…?!14.01.12

V celkovém vyznění velmi zajímavý parfém, kterému to ve výsledku kazí špatná výdrž, ale postupně.
Ambar začíná svěže, zeleně, jako ta nejkvalitnější kolínská, cítit jsou i lehounce pánské tóny, které vůbec nevadí, neruší, naopak vůni hezky dokreslují a dávají jí šmrnc.Bergamot, zelený čaj a pikantní, lehce kořenitá šalvěj spolu s koriandrem vytvářejí dohromady skoro unisexový ráz, ale Ambar postupně sládne, objeví se tangerinka a hebká sušenková vanilka.Vůně ztratí pánský nádech a stane se svěže násladlou, jemně kořenitou.Škoda, velká škoda, že výdrž není zrovna největší, protože jde o opravdu nevšední parfém s krásným flakonkem.

Komentáře Jesus del Pozo Ambar

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Jesus del Pozo Ambar

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist