Parlez-Moi d’Amour (John Galliano)

Dámská vůně
Rok:

2010

Složení (neověřené)

HLAVA: zázvor, borůvky, bergamot
SRDCE: růže, jasmín
ZÁKLAD: cypřiš, pačuli, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze John Galliano Parlez-Moi d’Amour

Ada

John Galliano chce, abychom si s ním povídaly o lásce, a tak propůjčil své jméno dalšímu parfému - Parlez-Moi d’Amour. Flakon je k sežrání, skleněná obálka i s květinovou známkou, ale dopis bych formulovala asi takto:

Drahý Johne,
drž se své jehly. Mileráda si o lásce popovídám s některými z tvých šatů, řekněme z libovolné couture kolekce pro Diora za posledních šest sedm let, ale s tímhletím odvárkem teda ne. Pro mě jsi symbolem extravagance, opulence, tvé jméno ve mně automaticky vzbuzuje představu metrů hedvábí, vosích pasů, sytých barev a klobouků z jiného světa, a vyšeptalá ovocenka se symbolickou špetkou pačuli v základu (moderní chyprééé, neasi) mi k tomu FAKT nesedí. Kromě toho se mi na kůži do dvou hodin beze stopy rozpustila a během další hodiny jsem úplně zapomněla, jak to vonělo, kdežto ty zelenotyrkysové šaty z přehlídky couture na jaro 2007 si budu pamatovat do smrti.

Hodnocení parfému John Galliano Parlez-Moi d’Amour od uživatelek 51 hodnocení

Líbí se (17)
33%
Nelíbí se (18)
35%
Neutrální (16)
31%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém John Galliano Parlez-Moi d’Amour - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze John Galliano Parlez-Moi d’Amour13.12.11

Súhlasím s Adou, neviem čo si mám o tom myslieť:( Po mojej otázke na predavačku v parfumérii:„mi­lujem Kenzo Amour, chcela by som ale zmenu, čo by ste mi odporučili na zimu? chcem ale teplú vôňu ktorá dlho vydrží!“ z nej vyhŕklo jednoznačne novinku od Galliana.....no veru tak dobre šup s tym na papierik a ruku.....potom pozerám ved to vôbec nieje novinka, alebo je?…nevadí…papierik ovoniavam…na prvý počuch kvetiny, sladké svieže, potom už len svieže a po 5 minútach čo som medzitým strekla na druhu ruku Coco Mademoisele a hľadala môjho Kenza Amour, som vlastne necítila už nič:( len akoby umytú ruku nejakým sviežim mydlom…To, že Coco cítim na ruke ešte aj dnes na druhý deň o tom určite nikto nepochybuje ale Galliano proste sklamal, aj dnes som veľmi ťažko hľadala niečo špecifické, čo som si na tejto vôni zapamätala:( od Galliana by som fakt čakala tučnú farebnú vôňu plnú záhadnosti ale aj prekvapení, ktorá by sa rozvíjala celý deň a večer by som si povedala: „Bože to bol dnes krásny deň“…nestalo sa.

Komentáře John Galliano Parlez-Moi d’Amour

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a John Galliano Parlez-Moi d’Amour

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist