Genie des Bois (Keiko Mecheri)

Unisex vůně

Nejlepší ceny Keiko Mecheri Genie des Bois:

Hodnocení parfému Keiko Mecheri Genie des Bois od uživatelek 21 hodnocení

Líbí se (18)
86%
Nelíbí se (1)
5%
Neutrální (2)
10%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Keiko Mecheri Genie des Bois - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Keiko Mecheri Genie des Bois16.11.13

Santal, spousta santalu a zpočátku i spousta zeleně, pod kterou se schovalo pár zapomenutých fialkových bonbónů obalených v tělovém pudru. Ovšem po přesunu úderné jednotky tvořené na prach rozemletým bílým pepřem a novým kořením zůstalo jemně okořeněné nasládlé dřevo s fialkovým pudrem, který začal (konečně!!!) postupně nabývat podobu nasládlé zelené fialky v dřevitě kořeněném závoji. Intenzita i výdrž jsou příkladné…27.05.13

Když už má něco tak poetickej název jako Genie des Bois (prosím žádný asociace s Evil Dead, i když by to mohlo bejt taky zajímavý), očekávám neméně poetickou vůni. Zopakuje se mi představa Andrejčiny studánkový víly nebo ne? Srovnání Genie des Bois a Bois de Violette se samozřejmě nabízí, už kvůli fialce a cedru. Už teď ale můžu s klidným svědomím prohlásit, že Keiko od Serge neopisovala. V Genie des Bois cedr a santal obrostly fialkama. Víc než kvítky cítím fialkový lístky a poměrně hutnej fialkovej pudr. Je zvláštní, nakolik se vůně pudru může propojit s představou lesa, když je dodržena určitá rovnováha mezi dřevitejma a prachovejma tónama. Genie des Bois se mojí představě fialkovýho dřeva blíží o něco víc než Bois de Violette. A pokud můžu soudit, lesní duch by snad sám dal přednost klidný síle týhle úchvatný kreace. Ne, tohle není studánková víla, tohle je opravdovej les cedrů a fialek… a jedna z nejkrásnějších vůní Keiko Mecheri.

Komentáře Keiko Mecheri Genie des Bois

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Keiko Mecheri Genie des Bois

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist