Kenzo Homme Sport Extreme (Kenzo)

Dámská vůně
Rok:

2013

Složení (neověřené)

mátový led, citron, mořský akord, elemi, cedr, vetiver

Parfuméři:

Demachy, Francois

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Kenzo Kenzo Homme Sport Extreme:

Hodnocení parfému Kenzo Kenzo Homme Sport Extreme od uživatelek 2 hodnocení

Líbí se (1)
50%
Nelíbí se (1)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Kenzo Kenzo Homme Sport Extreme


29.06.13

Homme Sport Extreme jsem objevil poprvé před pár dny a neodolal jsem tomu abych novinku od Kenza nevyzkoušel. Na první přičichnutí se potvrdilo to, co píší recenzenti na zahraničních serverech - se starším bratříčkem Kenzo Homme Sport má Extreme pramálo společného. V prvních minutách má Extreme pramálo společného s čímkoli od této značky a to není kompliment - cítil jsem jen silný závan různých syntetických drogérkových deodorantů a potřebu tenhle zázrak ze sebe hodně rychle smýt, což jsem neudělal a je to dobře.

Jsem příznivcem Kenzových parfémů, ale ještě jsem u žádného z nich nezažil, že by si po aplikaci musel napřed „sednout“, jak je tomu běžně u luxusnějších složitých vůní. Zhruba až po půl hodině se Extreme příjemně rozvoněl, přičemž si nadále zachoval svou solidní intenzitu. Z kompozice na mě vykoukl základ řady Homme, pár tónů známých z Homme Sport, prakticky úplně oproštěných od typického zázvoru, a tato směs byla doplněna zvláštními sladce květinovými tóny - jako kdyby člověk vytáhl právě rozkvetlou růži z vlhké země i s kořeny - a melancholickým, trpce bylinným akordem. Proklamované mořské tóny jsem nezachytil. Vůně tak dle mého nosu osciluje mezi Bleu de Chanel (kolik tenhle boxovací pytel už „porodil“ parfémů!), Allure Sport Eau Extreme a Narciso Rodriguez Intense.

Společným rysem těchto parfémů je, že nejsou ani trochu sportovní. Ani od KHS Extreme nelze očekávat žádný mohutný příliv energie a svěžesti, dokonce ani v té jemné a individualistické podobě, kterou nabízí K. Homme Sport. „Extreme“ na mě působí spíš uklidňujícím dojmem, jako stylová vůně pro volný čas, která si navzdory všem analogiím a podobnostem zachovává dostatečnou dávku individuality.

Komentáře Kenzo Kenzo Homme Sport Extreme

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist