Ilham (Khalis)

Dámská vůně
Složení (neověřené)

gardénie, iris, mimóza, čokoláda, vanilka, jahody, mandarinka,
jasmín, tuberoza, magnolie, pižmo, santal

Popis parfému:

parfémový olej

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Khalis Ilham od uživatelek 16 hodnocení

Líbí se (11)
69%
Nelíbí se (2)
13%
Neutrální (3)
19%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Khalis Ilham


06.01.17

Existují různé druhy čokolády - mléčná, hořká, ledová, horká na pití, nebo na vaření. Tohle je čokoláda na vdechování. Je velmi pudrová, ale rozhodně nedusí, ale ani nepatlá. Ilham podle překladače znamená v turečtině inspirace. Chápu to, čokoláda je velmi inspirativní. Mě například většinou inspiruje k častějšímu otevírání špajzky.

Vůně je jako turecká telenovela, kde krásná mladá dívka (beztak princezna) s kůží bílou, jako vanilkové mléko a rty rudými, jako lesní jahody, je unesena. Samozřejmě drsným pirátem, který má obličej ošlehaný mořským větrem a tělo, jako vyřezané ze santalu. Z nenávisti těch dvou vyklíčí spalující vášeň, úplná čokoládová exploze, jedno oko nezůstane suché po několik mnoho dílů. Až se páreček usadí někde na malém zámečku na venkově a vášeň se ukryje pod napudrovanými parukami.

V úvodu jsem cítila jen vanilku a santal, rychle zavířily a už tu byla čokoláda, ze které vykukovaly jahůdky popostrkované jasmínem. Ovšem nakonec je vše zapudrováno a už voní jen z pod toho pudru. U vůně mě napadly dvě podobnosti: první s pudrovou Pure Eve, nebo se Samuraiem (jen v Samurai se k pudru druží místo čokolády káva). A druhá podobnost mě kupodivu napadla s jiskřivou Versilia Aurum, asi pro tu kombinaci jahůdek, jasmínu a vanilky. Výdrž je kapitola sama pro sebe – je totiž nenormální (až otravná, jako telenovela) – asi díky tomu, že je to parfémový olej. Natřela jsem kůži na zápěstí z vialky celkem dvakrát, zlehka. Po týdnu z mikiny, kde se o zápěstí otírá, vůni stále cítím.

Komentáře Khalis Ilham

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Khalis Ilham

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist