Lacoste Pour Femme (Lacoste)

Dámská vůně
Rok:

2003

Složení (ověřené)

HLAVA: jamajský pepř, fialová frézie
SRDCE: heliotropin, íránský jasmín, ibišek, bulharská růže, semeno ibišku pižmového
ZÁKLAD: himálajský cedr, sametové tóny, santal, kadidlo

Parfuméři:

Cresp, Olivier

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Lacoste Lacoste Pour Femme:

Hodnocení odbornice: Recenze Lacoste Lacoste Pour Femme

Ada

První závan je ostře květinově svěží. Jak se vůně rozvíjela, šel z ní takový zvláštní tón, který mi ulpíval v nose a nemohla jsem ho dešifrovat - jakoby kapka máty, eukalyptu nebo podobné „protahovací“ vůně. Takhle nějak jsem si představovala Contradiction, který nakonec po podrobnější zkoušce zklamal.
Po nějakých těch standardních 20 minutách Pour Femme roztáhla zajímavý květinový vějíř. Její květiny patří k těm svěžím, budícím dojem čistoty (není však přehnaně mýdlová, jen malý náznak by se našel). Nemají žádný sladký podtón, spíš dřevitý a přikořeněný ostřejším pepřem. Není to jemně čistá vůně jako Noa či Pleasures, ani mýdlově čistá „sprchovka“ - Lacoste Pour Femme je drzejší, výraznější, do celého okolí volá „JÁ jsem tady ta vysprchovaná, SVĚŽÍ A ČISŤOUNKÁ, podívejte!“

Maminčin verdikt: květinová, ale velmi pronikavá vůně. Pro mě je to bolehlav, který bych nenosila.

Líbí se vám? Vyzkoušejte:
Eternity
212
 Still

Hodnocení parfému Lacoste Lacoste Pour Femme od uživatelek 486 hodnocení

Líbí se (342)
70%
Nelíbí se (48)
10%
Neutrální (96)
20%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Lacoste Lacoste Pour Femme - umístění v žebříčcích uživatelů

21x v nejlepších vůních
4x v nejhorších vůních

Vlastnosti vůně Lacoste Lacoste Pour Femme

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Lacoste Lacoste Pour Femme


24.04.16

Při pročítání předešlých recenzí jsem se nepatrně vyděsila: „Zkouším snad jinou vůní?“. Hašlerky ani mýdlo rozhodně necítím! Lacoste Pour Femme jsou nasládlé sametově hebké květiny s jemným dotekem dráždivého pepře. Budí dojem čistoty a svěžesti, dává o sobě vědět, je to drzý spratek, který umí svou jemností zaujmout. Pro mě jednoznačně vůně dvou tváří – jemná, sametová a noblesní, ale také rebelská, přitažlivá a hříšně svůdná! Svou majitelku jen tak neopustí, bude s Vámi minimálně po dobu 5 hodin. Mohu ji nosit kdykoli a kamkoli, vždy s pocitem výjimečnosti.


15.04.16

tuhle vůni jsem zkoušela párkrát, hlavně proto že na ní na různých diskuzích ženy pějí ódy jak jí milují, že je to nestárnoucí klasika atd. popravdě už jsem zřejmě zmlsaná, bohužel mi přijde jako takové mýdlové květinové nic, možná na běžné nošení do práce fajn ale jako srdcovku bych si tuhle vůni nikdy nepořídila za mě spíše ne.


29.03.12

Nemohu si pomoct, ale cítím z této vůně hašlerky s pepřem. Vůni sem darovala známé, ta narozdíl ode mě z ní byla nadšená… :-)


28.12.11

Začátek je květinkový, pak květiny přejdou v trochu ostřejší (cítím něco jako pepř), teplý tón, který bych se nezdráhala označit jako pudrový (ale já tomu nerozumím, tak mě nekamenujte) :) Nicméně, podle mého názoru je to vůně na chladnější období, myslím, že její používání v létě by mi vyvolalo silný bolehlav. A musí se s ní opatrně, ve větším množství má bolehlavový potenciál za jakéhokoliv ročního období. Ale celkově jsem s vůní celkem spokojená.

Na druhý pokus už tak spokojena nejsem… Začátek je opravdu slibný, ale pak se tam objeví jakýsi tón, který mi vadí. Takže nakonec palec bokem.07.12.11

Zpočátku kytky - frézie a slabá růže jsou krásně rozpoznatelné. Pak se vloudil takový zvlátní podtón - jako něco větrového nebo ledového, ale veskrze příjemného. Santal ani kadidlo, což nejsou v žádném případě mí favoriti, vůbec nejsou cítit. Není to řádná sladká květinovka, ale vůně čistoty, tělová, univerzálně použitelná, s dobrou výdrží, neobtěžující.....no prostě moje srdcovka, ke které se průběžně vracím.

Reformulace 2012 – lihový začátek přešel do tónu značně připomínajícího slabé hašlerky. Následující atak pepře s pižmem „hašlerky“ trochu utlumil, zato se mi ale vůbec nelíbil – vůně mi přišla až místy nepříjemná. Cca po hodině konečně začala připomínat starou dobrou Lacoste pour femme, ale s větší porcí pepře a ledového pižma. Celkově vzato je řidší, postrádá jemnost a hebkost......jinak řečeno: není tak „tělová“.


21.11.11

Na první pokus: hezká vůně, ale je v ní jeden úplně odporný, hořkokyselý tón, co smrdí jako žaludeční šťávy, no fuj!
Na druhý a třetí pokus: výrazná, někde vzadu jeden sladký tón, pepř, jasmín a mýdlo…ačkoli je až trochu násilně svěží, líbí se mi!
Ale nesmí se to přehnat, jinak je to bolehlav.

Komentáře Lacoste Lacoste Pour Femme

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lacoste Lacoste Pour Femme

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist