Lacoste Red (Eau de Toilette) (Lacoste)

Pánská vůně
Rok:

2004

Složení (ověřené)

HLAVA: Manzana Verde (nápoj s příchutí zeleného jablka), pomerančovka
SRDCE: jasmín, cedrové listy
ZÁKLAD: pačuli, vzácná dřeva, bílé pižmo

Popis parfému:

Autorkou této vůně je Annick Menardo.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Lacoste Lacoste Red (Eau de Toilette):

Hodnocení parfému Lacoste Lacoste Red (Eau de Toilette) od uživatelek 13 hodnocení

Líbí se (10)
77%
Neutrální (3)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Lacoste Lacoste Red (Eau de Toilette)09.02.08

Lacoste Red (aneb Style in Play) v sobě spojuje vůni ovoce (zeleného jablka) s jehličnatými stromy (túje, smrk) a cedrovým dřevem. Je mi příjemnější než všechny ostatní pánské vůně z této řady.
Nenazvala bych ji „vůní vítězů“ - jako se dočteme na všech možných místech, kde se prodává. Pod tím heslem si přestavím něco výraznějšího. Tohle je vůně kamaráda do nepohody, vůně pro mladého a temperamentního muže, který se o nic nesnaží „za každou cenu“, někdy třeba i vyhrává :-) ale je mu to spíš jedno. Dá se koupit i naslepo, mladíka, který zatím není vyhraněný, určitě potěší - asi jako většinu mladých holek LB ;-)

Komentáře Lacoste Lacoste Red (Eau de Toilette)

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lacoste Lacoste Red (Eau de Toilette)

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist