Touch of Pink (Lacoste)

Dámská vůně
Rok:

2004

Složení (ověřené)

HLAVA: listy koriandru, krvavý pomeranč, kardamom
SRDCE: jasmín, lístky fialky, mrkvová semínka
ZÁKLAD: santal, vanilka, pižmové tóny

Parfuméři:

Bertier, Domitille

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Lacoste Touch of Pink:

Hodnocení odbornice: Recenze Lacoste Touch of Pink

Ada

„Touch of Pink je vyjádřením přitažlivé a bezstarostné smyslnosti, jako rameno pihovaté od sluníčka,“ praví oficiální popis z webu Lacoste. Svěží a veselé vyjádření života a fascinující elán ženy, která je k sobě i k okolí upřímná, užívá si života a za všech okolností je šťastná. Budí to dojem rozesmáté mladé ženy, poletující prosluněným létem, a i mírně zběhlá milovnice voňavek získává okamžitě podezření na ovocně květinovou směs, podle flakónu navíc na vysmátě dívčí. Jaká tedy vůně je?

Touch of Pink je svěží, citrusově-květinová, s trochou koření. Nejvíc voní ze začátku po růžovém pomeranči. Postupně se začne přidávat vůně květin a hned také vanilky. Velice mě zajímalo to mrkvové semínko, a řekla bych, že ho tam cítím - nevím sice, jak přesně voní mrkvové semínko, ale protože ze stejné rodiny je například kmín, petržel, kopr, anýz či fenykl, představuji si ho jako méně sladký a víc štiplavý anýz. Takovou složku v Touch of Pink opravdu objevíte, nezvyklou kořeněnou stopu, která ji sune směrem ke zvláštní kořeněnosti ve stylu Very Irresistible, ale ne natolik, aby vykročila z kategorie citrusově-květinové vůně. Vanilka, santal, pižmo, koriandr a kardamom zase přidávají takovou drobnou kapku orientu. Výsledkem je svěží vůně, vhodná i na léto, která působí zároveň sportovně a elegantně (záleží na oděvu a vystupování). Název parfému v Lacoste podle mého názoru moc netrefili, protože na něm nic růžového, dívčího, blondýnkovského a chichotavého není.
Komu bych Touch of Pink doporučila? Ženám, kterým se líbí květinově-ovocné vůně, ale mají raději ty štiplavější; ženám, kterým se líbí anýzem, koriandrem a dalším moderním kořením ozvláštněné vůně, ale nesnesou toho koření (zvlášť anýzu - já ho nesnáším a Touch of Pink se mi líbil) moc; a ženám, kterým se líbí orientální mix vanilky se santalem a kořením, ale musejí brát ohledy na hlavu a žaludek, a sahat spíš po svěžích vůních.
Možná se vám Touch of Pink bude zdát tuctový, netradiční složky v něm jsou poměrně subtilní, navíc se různě přelévají a budí dojem, že se na různých kůžích budou vyvíjet různě.

Hodnocení parfému Lacoste Touch of Pink od uživatelek 127 hodnocení

Líbí se (63)
50%
Nelíbí se (19)
15%
Neutrální (45)
35%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Lacoste Touch of Pink - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních

Vlastnosti vůně Lacoste Touch of Pink

Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře Lacoste Touch of Pink

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lacoste Touch of Pink

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist