Touch of Sun (Lacoste)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (ověřené)

HLAVA: jiskřivý zelený tón, bergamot, grapefruit, vodní akord
SRDCE: pivoňka, jasmín, růže
ZÁKLAD: vetiver, santal, ambrové a pižmové tóny

Parfuméři:

Guichard, Aurelien

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Lacoste Touch of Sun

Ada

Tuto recenzi píšu ve chvíli, kdy se venku udělalo temno, zvedl se vítr a spouští se déšť. Je srpen, měl by být hic, ale místo toho je zima a mokro. Nějaký touch of sun - dotek slunce - by se zatraceně hodil, a jsem zvědavá, jestli mi Lacoste opravdu zvedne náladu.
„Touch of Sun je inspirován nadšením a elánem ženské kreativity,“ tvrdí oficiální popis, „jako když obejmete ryzí vitalitu léta.“ (Ha!) „Utíkáte příbojem a slunce pomalu zapadá. Prožíváte každou radostnou chvíli naplno. Ve všem, co děláte, je energie léta. Touch of Sun je duch léta, pulsuje mladistvou energií. V Touch of Sun zažijete zářivost léta.“ Čas nanést, začichat se a uvidíme, jestli vyhraje zářivě oranžový Touch of Sun nebo olověná šeď nebe.

První tóny jsou skutečně velmi jásavé - bergamot, grapefruit, do toho slíbené zelené a vodní tóny. Ovoce záhy mizí a Touch of Sun nabývá květinově zelené podoby, něco na způsob posekaného dvorečku, kolem kterého kvetou záhonky. Nic zářivého, oranžově žlutého v tom není (Touch of Sun není ovocná!), ale letní pocit ve mně vzbuzovala. Spíš takový ten dusnější letní pocit, tím nemyslím, že by to byla těžká vůně - to ani náhodou, je zelená od hlavy k patě - ale není to vůně posekaného dvorečku zrána nebo k večeru. Spíš ve chvíli, kdy už na něj praží slunce a z posekané trávy se liné teplé a vlhké, přesto však rostlinně čerstvé aroma. Nejvíc se tedy projevuje vetiver a tlumené květiny. Teprve úplně na konci nabude Touch of Sun malinko ovocného tónu, tou dobou je už však tak slabý, že to ani nestojí za řeč.
Obstál Touch of Sun proti mrakům? Za sebe musím říct, že bohužel ne - přizpůsobil se deštivé atmosféře, žádnou zářivě žlutou a oranžovou barvu do mého života nevnesl, zůstal zemitě zelený a držel se při zemi.

Hodnocení parfému Lacoste Touch of Sun od uživatelek 36 hodnocení

Líbí se (10)
28%
Nelíbí se (9)
25%
Neutrální (17)
47%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře Lacoste Touch of Sun

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lacoste Touch of Sun

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist