Eau de Gaga 001 (Lady Gaga)

Dámská vůně
Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: limetka
SRDCE: bílá fialka
ZÁKLAD: kůže, dřevité tóny

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Lady Gaga Eau de Gaga 001:

Hodnocení parfému Lady Gaga Eau de Gaga 001 od uživatelek 31 hodnocení

Líbí se (17)
55%
Nelíbí se (4)
13%
Neutrální (10)
32%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Lady Gaga Eau de Gaga 001


21.05.16

Není to vůbec špatné. Mám doma CK ONE, ale vůbec se ji nepodobá. Možná tak tou květinkovou vůní, ale je to hodně, hodně vzdálené. Je to pravá vůně na léto k moři, do parna. Tak na to vzít si košili, otevřít jí, natáhnout džíny a vyrazit k moři či na diskotéku.
Není protivná, jen po aplikaci díky limetkám trošku štípe do nosu. Na mě ty limetky prostě drží jak blázen.
Později se mísí s fialkou (květinový odér). Marně hledám tu slibovanou kůži. Dřevité tóny tam jsou, ale jaké dřevo to je… hm tak to fakt nevím.
Má obdivuhodnou výdrž na kůži. Říkám si, že za voňavku z drogérie v ceně 180,– Kč za 30ml flakón je to na citrusovku docela luxus! U citrusu by to mělo být obráceně, že vyprchají ihned. Zde to však tak není. Četl jsem, že je tajemná. No nevím, tajemná v čem? Připodobnil bych ji k Terre d´Hermes (hodně vzdáleně), Black Touch Franck Olivier (cca 80%), CK ONE (takový ten prachový ocásek).
Pěkná parfémová sprcha k moři.


07.10.14

Skúšané na papierku - na kožu sa neodvážim striekať drogériové skvosty. Prvý dojem : Toto odniekiaľ poznám, už viem, Ck One, počkať, určite sa to ešte vyvinie… Nie nevyvinulo. Kópia Ck One, ale s ešte viac ,,skysnutým" podtónom, rovnako drevitá so silne sviežim charakterom. Je unisex, ale presne tento štýl mi nevyhovuje. Ani ryba, ani rak a flakón je vskutočnosti nudný, čierny, maličký a vôbec nie tak krásny ako na obrázku. Oproti tomu, čo sa v tom skrýva je myslím už len detail. . .


24.09.14

Vůně mi přijde více pánská jak dámská,ale i na ženě si jí umím představit.Ze začátku cítím citrus a pak jen kůži,ale krásnou svěží a sladší kůži.Vůně je opravdu sexy a s velmi dobrou výdrží.

Komentáře Lady Gaga Eau de Gaga 001

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
hryzalka
Učednice 114 příspěvků 22.05.16 23:34

Dnes vyzkoušeno v drogerii, sladkokyselý bonbon s neobyčejně trvanlivou výdrží. Nechápu černý flakon, vůni by slušel růžovožlutý. Mě osobně se vůně nelíbila, a ani mojí sedmileté dceři patřičně zmlsané díky volnému přístupu k matčině poličce, ale pro nenáročné …náctileté slečny, proč ne.

Na poličce 23 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů
 
vonafkar
Učednice 154 příspěvků 23.05.16 22:10

Skvělá výdrž jak na kůži tak na oblečení. Je určena pro slunné dny, někam k moři do otevřené košile. Každopádně ji ěkdo připodobňuje k Farhenheitu nebo k Terre d´Hermes avšak nenechte se zmást. Nějaké ty nóty tam jsou, ale tato vůně je velice specifická a osobitá. Nejdříve je to výbuch citrusů tedy limetky a ta voní jako Vitacit docela dlouho pak se do ní přidá fialka která dělá parfém parfémem a voní až do odeznění limety pak se naplno rozvine. Marně ve vůni hledám kůži a dřevité tóny podle mě je tam cítit kadidlo, ale tak asi mám jiný nos. Je fakt, že za ty peníze je to super fresh vůně na léto. Hodně mě připomíná Dita Von Teese Dita Von Teese. Není to špatné avšak né dokonalé.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Vložit nový komentář

Uživatelé a Lady Gaga Eau de Gaga 001

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist