Ô de l'Orangerie (Lancôme)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (neověřené)

pomerančový květ, pomerančová kůra, jasmín, benzoin, cedr

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Lancôme Ô de l'Orangerie

Ada

Zrovna nedávno jsem přemýšlela o starém Ô de Lancôme a o tom, kam se dnes posunuly svěží zelené vůně. Co bylo před lety svěží a inovátorské, to je dnes nemoderní zatuchlina. Ani Ô Oui! už netáhne, a tak se Lancôme pokouší revitalizovat klasiku novými variacemi. Loni to byl Ô d'Azur, letos Ô l'Orangerie. Vzbuzuje to ve vás naději na něco jiskřivého s pomerančovým květem? No, o zem to se mnou nešlehlo (pro čistý pomerančově květový zážitek zvolte nějaký nikový soliflor), ale špatná vůně to tedy není. Začátek je svěže citrusový, pak vůně postupně přejde ve svěží květinovou; mísí se v ní pomerančový květ, jasmín a svěží krémové tóny. Voní to příjemně i na slunci, což se o všech květinově svěžích parfémech říct nedá.

Hodnocení parfému Lancôme Ô de l'Orangerie od uživatelek 90 hodnocení

Líbí se (59)
66%
Nelíbí se (9)
10%
Neutrální (22)
24%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Lancôme Ô de l'Orangerie


29.04.13

Několikrát jsem „nanečisto“ vyzkoušela O de l Orangeria, než jsem se rozhodla ji koupit. Jakoby mi stále v ní vadilo příliš jasmínu … ale nie je to tak . Vůně má velmi citlivě rozloženou květinovou a jemně citrusovou složku. Nejedná se o svěženku v pravém slova smyslu , ale o dokonale a hlaďoučce namíchanou vůni jarních květů, ve které postupně rozpoznáváte její uvedené složení. Vůně není sladká, není pudrová a není cítit orientálně. Je čistá jako rozvinutý sad po dešti, zkrátka dokonale ženská!23.12.12

Svěží květinová vůně. Kyselý jasmín a pomerančový květ. V kategorii svěženek určitě patří mezi siláky, žádná éterická víla, pevný základ. Výdrž několik hodin. Později ustoupí kyselost a můžeme dosyta vychutnávat poměrančový květ doplněný pomerančovou kúrou. Pomerančový květ mi voní pouze v některých kombinacích, nebo se mi brzy převoní, ale zde si jej užívám. Dojem je ženský, velice nosu libý, nerušivý, povzbuzující i hladivý zároveň. Dobře namíchaná vůně. Spíše bych viděla na elegantní (i velmi mladé)dámě, než na skejťačce.

Komentáře Lancôme Ô de l'Orangerie

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lancôme Ô de l'Orangerie

Nový článek:

Do rovna! Netrapte vlasy při žehlení, aby vám nevypadaly jako mně

 

My ženy chceme to, co nemůžeme mít. A protože mou silnou doménou je logika a jmenuji se navíc Kudrnová, vždycky jsem chtěla krásně rovné vlasy.

Celý článek »
TOPlist