Oud Bouquet (Lancôme)

Unisex vůně
Rok:

2014

Složení (neověřené)

šafrán, růže, oud, pralinka, vanilka

Popis parfému:

Vůně je určená pouze pro londýnský Harrods, flakon o objemu 75 ml. Cena 120 liber.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Lancôme Oud Bouquet:

Hodnocení parfému Lancôme Oud Bouquet od uživatelek 9 hodnocení

Líbí se (5)
56%
Nelíbí se (2)
22%
Neutrální (2)
22%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Lancôme Oud Bouquet


19.10.16

„Haló, já jsem oud, kde jste kdo? No tak haló, tady jsem!“ „Já jsem tady“ špitne nesměle šafrán. „Cože?“ „Tady jsem, tady dole!“ „Hm, a kde je vás víc?“ „Já jsem tady taky.“ „A kdože to je? A kde?“ „Já jsem růžička a dávej přece pozor, ať mě nezašlápneš! A nekřič tolik, tebe přece každý pozná!“ „No dobře, tak víte, co? Já se trochu skrčím, ať se slyšíme.“ Tihle tři si chvíli povídají a vypadá to, že dokonce mají o čem. Po chvíli oud znervózní a začne vyhlížet další účastníky srazu. Ale protože je pořád přikrčený, dlouho nic nevidí. Až najednou prohlásí: „no to mě po…, neblíží se sem vanilkový pudink? Tak u toho být nemusím!“ Párkrát si hlasitě odplivne a odporoučí se neznámo kam. Vanilkový pudink se líně přelije přes růži i šafrán, ti se snaží uhýbat, jak jen můžou, ale moc se jim to nedaří. Snaží se vyprostit z pudinkového objetí, občas se jim to daří, občas to vypadá, že se utopí. Pudink nakonec přijde k závěru, že už tady pobyl dost dlouho a vzhledem k tomu, že nebyl příliš vřele přivítán, zase pomalu odteče. Růže se šafránem se snaží zachovat zbytky důstojnosti, ale zbavit se lepkavé hmoty příliš elegantně nejde. Konečně se jim to jakž takž povede, trochu u toho kýchají a prskají, ale přece jen se rozpomenou, že mají vonět. Zbylo na nich trochu vanilkového aroma a občas ucítí i to, co zbylo po nedobrovolném odchodu oudu. Po asi čtyřech hodinách nastává příměří, ba téměř souznění. Ale to už je trochu pozdě.

Komentáře Lancôme Oud Bouquet

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lancôme Oud Bouquet

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist