Peut-Être (Lancôme)

Dámská vůně
Rok:

2008

Složení (neověřené)

HLAVA: šeřík
SRDCE: bulharská růže, kosatec
ZÁKLAD: ambra, pižmo

Parfuméři:

Lorson, Nathalie

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Lancôme Peut-Être od uživatelek 111 hodnocení

Líbí se (94)
85%
Nelíbí se (1)
1%
Neutrální (16)
14%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Lancôme Peut-Être - umístění v žebříčcích uživatelů

7x v nejlepších vůních

Recenze Lancôme Peut-Être


28.07.14

Peut-Être (Lancome)- „možná“ aneb vůně příslibů. Přesně takto vůni vnímám, název dokonale souzní s obsahem. V úvodu mě překvapí zelené tóny, které jsem nečekala, takže možná přijde i šeřík a růže a během několika okamžiků se derou na povrch jemné kvítky světle fialového šeříku. Vůně sládne, přesně tak, jak jsem si představovala, ale možná mě čeká ještě něco… Růže – něžné poupě, vonící tak svěže a nevinně, až mám chuť vhodit lístky do limonády nebo šampaňského a nechat stékat ze rtů tu krásu a něhu. Sametový kosatec zahalí všechny složky do té nejjemnější šály, aby nenarušil mírnost, klid a něhu. Vůně je mírně sladká, možná tam parfumérce (N. Lorson) ukáplo i pár kapek medu, které měla připravené pro jiné účely, ale rozhodně to byl dobrý počin.
Vnímám ji jako něžnou, křehkou a velmi ženskou vůni, která se drží u těla, kdyby se mnou zůstala trochu déle, nezlobila bych se. Možná by se mi líbila ještě více na mé šestnáctileté dceři, k tomu jejímu rozpuku mládí, jejímu „možná“ v očích ;).


09.09.13

První tóny jsou nahořkle svěží, trochu zelené, už už jsem myslela, že to na mně chce vybalit pomerančovej květ, ale omyl, ony se z toho vylouply kvítečky šeříku. Ten je pozvolna následován jemnou růží s jakoby medovým nádechem. Onu zvláštní „medovost“ by měl snad způsobovat, jak jsem se dočetla, přidaný lipový květ.

Všechny se pak začnou sušit na slunci, chvíli to dokonce vypadá, jakože vůně mizí, jenže opak je pravdou. Ona si pro mě mrška schovává „máslový“ kosatec, zlehka zapudrovaný pižmem a špetkou jemně hřejivé ambry, díky čemuž Peut-Etre působí tělově a přitom drží.

Mimochodem, u téhle vůně mě hrozně zajímalo, proč nese název, který znamená možná. Až díky fragrantice jsem zjistila, že tak úplně nesouvisí s vůní jako spíš s reklamou na ni: žena v květinové zahradě, která čeká na svého milého, doufá, že brzy dorazí. Jemný vánek jí fouká vůni květin do vlasů. Zavře oči a nechá se jí obklopit. V tom slyší kroky, otevře oči a její milovaný stojí před ní. A má něco schovaného v ruce? Moment napětí. Stane se něco důležitého … možná. Tak na tohle bych bez nápovědy nepřišla :mrgreen: . Peut-Etre však svým vyzněním na mne rozhodně působí romanticky a křehce, to musím souhlasit, tak jestli v tom je to možná :think: ?

Komentáře Lancôme Peut-Être

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lancôme Peut-Être

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist