Trésor Midnight Rose (Lancôme)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: maliny, růžový absolut
SRDCE: jasmín, pivoňka, pupeny černého rybízu, červený pepř
ZÁKLAD: virginský cedr, pižmo, vanilka

Parfuméři:

Flipo, Anne

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Lancôme Trésor Midnight Rose:

Hodnocení odbornice: Recenze Lancôme Trésor Midnight Rose

Ada

Trésor Midnight Rose je podle naší databáze osmá variace na Trésor, ale klidně jsem mohla nějakou přehlédnout. Trésor se původně ředil do různých sheer, légére a jarních edicí, a když to přestalo stačit, byl po homeopaticku dále naředěn do moderní Trésor In Love, líbivé, úspěšné, ale poněkud zaměnitelné vůňky v podlouhlém flakonu. Tím vzniklá nová základna pro další variace a půda pro Trésor Midnight Rose, který jsem dnes vyzkoušela.

Začne to citrusově, závanem bergamotu. Následuje růže se svěží pivoňkou a malinami; a tím končíme. Nuda. Jestli neznáte původní Trésor (ten z roku 1990), doporučuji vyzkoušet a pak porovnat s těmi moderními.

Hodnocení parfému Lancôme Trésor Midnight Rose od uživatelek 216 hodnocení

Líbí se (142)
66%
Nelíbí se (25)
12%
Neutrální (49)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Lancôme Trésor Midnight Rose - umístění v žebříčcích uživatelů

13x v nejlepších vůních

Recenze Lancôme Trésor Midnight Rose


02.02.15

Hlava má obsahovat růži s malinou. Cítím spíše malinu, ale v pozadí je doopravdy růžový keř. Vůně je silná, sladce květinovo ovocná. Žádná cukrová vata. Vše to přechází do jemně ale opravdu jemně kořeněné fáze. Ovoce ustoupí a jdou opravdu cítit květiny, které tlumí sladký rybíz a aby to bylo takové více večírkové, tak cítím koření – ale není to žádná orientálka. Lancome má opravdu povedené vůně, ale stačí jen kapička. Teď jsem byla upozorněna, že je ta vůně cítit všude po místnosti, kudy jsem se pohybovala. Je to opravdu večerní vůně. Líbí se mi – nepřeslazená, ovocno květinová, sexy a svůdná - mňam.


03.12.14

Na začátku dominuje černý rybíz. Sladká a čerstvá rybízová šťáva z přezrálého černého rybízu postupně sládne a zve na porci teplého punče v zimním chladném odpoledni.
A pak nastupuje typická elegance Lancome - Popelka utíká od teplého krbu a těší se na večerní ples, krásné šaty už čekají, sál září tisíci světel a je plnýtřpytu a příslibu romance. Krásná pohádka !


23.01.12

Příjemně ovocně-květinová. Osobně jsem na těžší vůně (Dior,Sisley.­.).Tuto vůni si přála k vánocům osmnáctiletá dcera- trochu jsem se toho bála, ale oproti zkušenostem s předchozími variacemi Tresoru (i jiných parfémů „stokrátjinak“) povedená. Mladistvě jemně vyzývavá se špetkou pepře, sladká akorát, růže v kombinaci s ostatními složkami úžasně drží- srovnatelné s málo čím. Není vlezlá.Je příjemné dceru každý den cítit odcházet či přicházet.


04.01.12

Svěží vůně malin a růže pozvolna přechází v tlumenou vůni pivoňky, jasmínu a rybízového lístku a tato ovocno-květnová kompozice je cítit i po několika hodinách … to je můj dojem. Této vůni jsem doslova propadla ..

Komentáře Lancôme Trésor Midnight Rose

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lancôme Trésor Midnight Rose

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist