D'Humeur Jalouse (L'Artisan)

Unisex vůně

Hodnocení parfému L'Artisan D'Humeur Jalouse od uživatelek 1 hodnocení

Líbí se (1)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze L'Artisan D'Humeur Jalouse23.07.11

Nikdy se mi nestalo, že bych nad vůní plakala, nad touhle ano. Vysvětlím. Jako dítě nás rodiče spolu s mými sourozenci brávali do Beskyd, trávili jsem snad všechny víkendy a prázdniny lítáním venku v lese, nebo kolem prastaré krásné dřevěnice. Všechno tam tam tenkrát vonělo, les, tráva, stromy, obloha. To místo už je teď nenávratně pryč a zničené, ale díky D'Humeur Jalouse jsem se tam vrátila zpět.
Cítím v úvodu zelené kapradí, ze kterého drhneme prstama lístky a vyrábíme se ségrou náhrdelník :) Cítím zelené stonky obtěžkané zralými rajčaty, která beru do dlaně v malé zahrádce obehnané dřevěným plůtkem. Trhám je pro mámu a cítím teplo z prohřáté červené slupky a vůni šťavnatých rajčatových stonků, která mi zůstává na prstech. Cítím čerstvě poseknou luční trávu, kterou rovná tátova kosa do řádků. Cítím dřevnaté stonky mateřídoušky, která voní a pokrývá prohřátou mez u cesty, jen si do ní lehnout, zavřít oči a poslouchat jak stovky čmeláků pylují drobounké voňavé kvítky. To už ale kolem jede fůra voňavého lučního sena, my děti běžíme za vozem až do stodoly a skáčeme z dřevěného patra do čerstvého sena až do úplného vyčerpání.
Tak asi taková je D'Humeur Jalouse. Nevím, proč tuhle vůni pojmenovali zrovna „žárlivá nálada“, ale pro mě je to nejkrásnější zeleně bylinková vůně, jakou jsem kdy cítila, dětství ve flakonu.

Komentáře L'Artisan D'Humeur Jalouse

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a L'Artisan D'Humeur Jalouse

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist