Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême (L'Artisan)

Dámská vůně
Rok:

2001

Složení (neověřené)

skořice, kardamom, muškátový oříšek, vanilka, růže, pačuli, santal, benzoin, tonka, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému L'Artisan Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême od uživatelek 68 hodnocení

Líbí se (54)
79%
Nelíbí se (7)
10%
Neutrální (7)
10%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém L'Artisan Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních

Recenze L'Artisan Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême19.05.14

Dřevitě kořeněná vůně, která se rozvoněla do přemíry dřevitě pudrové vanilkové sladkosti. Čekala jsem ambru a ono nic - pokud nepočítám spíš jen lehké ambrové závany.


11.01.13

Již jsem pochopila, že přívlastky extreme musím brát u l´artisanovských vůní s rezervou, vždycky je to spíš jen takový výkřik, který se tváří silácky, jenže nakonec mu dojde dech. A ani v tomto případě se nekoná výjimka.
Pro začátek tu máme směs jemně pikantního koření, z něhož asi nejvíc vyčuhuje skořice, dále je to pačuli, vyznačující se tentokrát vlhkou zemitostí. A já tu hřejivou ambru našla. Nevím, zda je to kombinací s vanilkou a ostatními složkami, ale na povrchu vůně se jí daří vytvářet moc příjemnou „hořkosladkou marcipánovou krustu“ s dřevitým nádechem :jazyk: .
Ach, tahle ambra by se mi tak líbila, kdyby … no jak už to však bývá dobrým zvykem, znavená se brzo odebere k odpočinku a zbytek zábavy obstarává již jen vanilka s ještě sladší tonkou. Navíc je nutno podotknout, že v této fázi už je veškerá intenzita vůně v tahu a drží se jen u těla. No a jak jsem před tím naznačila, právě i z hlediska výdrže je opravdu lepší řídit se tím L´Eau v názvu :roll: .16.07.12


14.07.11

Přesně takovéhle ambrovky mám ráda, s tonkou, vanilkou, špetičkou koření (vede skořice) a jemnou pačuli. Je lehoučká, opravdu žádnej „extrém“ (pro ilustraci - peckoidní ambrovka je pro mě třeba Ambre Russe) a to mě hodně baví, rozhodně není řídká, zároveň je to držák, chřípí vám ale nepopálí a zároveň je cítit tak, jak se na ambrovku sluší. Slaďounká, živočišná jen minimálně, uhlazená, roztomilá i lehce provokativní. Příjemné překvapení od L'Artisana! :heart:

Komentáře L'Artisan Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a L'Artisan Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist