Si Lolita Eau de Minuit 2012 (Lolita Lempicka)

Dámská vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

hrachor, ambra, pačuli, vanilka

Popis parfému:

kolekce Illusions Noires

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Minuit 2012 od uživatelek 101 hodnocení

Líbí se (87)
86%
Nelíbí se (5)
5%
Neutrální (9)
9%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Minuit 2012 - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejlepších vůních

Recenze Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Minuit 201205.02.13

Nemastný neslaný začátek, takový nasládle nijaký, dokonce až do jisté míry otravný. Ovšem po půl hodině vůně sladkých zralých černých třešní, postupně přecházejících do jemně sladké tělové vůně. Velice povedená vůně, předčící předchozí Si Lolity.16.10.12

Dekadentní slečna …

Nasládlá, pikantní a dráždivá půlnoční Si Lolita. První závan jejího dechu je svěží, mentolový a průzračný. Velký výdech po dlouhém běhu, ztrácející svou horkost v chladném vzduchu noci. Ovšem stačí pouhých pár okamžiků, aby se zrychlený dech ztišil, a jak měkce najednou každé vydechnutí zní …
Prvotní tóny vnímám skutečně jako jemně mentolové. Je to svěží a příjemné. Po chvíli však tento dojem slábne, ustupuje do pozadí a objevuje se zvláštní nasládlá květinovo-bylinná stopa. Sytě zelenkavá, omamná … … žluté kvítky, zdobící zelené stonky, a jejich vůně - medová, slaďoučká a něžná, pomalu stoupá vzhůru v černotě tmy.
Ambra o sobě dává vědět v temně jantarových tlumených odlescích. Je zde, ale způsobně se drží v pozadí. Tato vůně není o ní. Ovšem ani bez ní … ambra je její hloubkou.

Vábení hříchu,
bytí jen teď …
a nikdy potom!
Jen teď, prosím,
v půlnočním tichu.
(Dalia 16.10.2012)

Komentáře Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Minuit 2012

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Minuit 2012

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist