Sweet (Lolita Lempicka)

Dámská vůně
Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: višeň, cukr
SRDCE: kosatec, andělika, kakao
ZÁKLAD: pižmo, kašmírové dřevo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Lolita Lempicka Sweet:

Hodnocení parfému Lolita Lempicka Sweet od uživatelek 44 hodnocení

Líbí se (24)
55%
Nelíbí se (6)
14%
Neutrální (14)
32%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Lolita Lempicka Sweet


01.12.15

Po prvním přičichnutí jsem věděla, že si nebudeme rozumět. Je to přesně ta ulepená a štiplavá vůně rozpuštěných bonparů s rozmixovanými kandovanými višněmi, která se z střiku rozleze po kůži, přichytí na tři vrstvy oblečení a drží až do umytí (a někdy i po něm). Později trochu vylezou i nějaké jakoby zapudrované květiny, ale vůně pořád (a pořád, a stále, a ještě druhý den…) zůstává velice sladká.


17.11.15

Prvý závan bol malinovo čerešňový domáci sirup. Mňam. Postupne sa rozvoňala do drevitej vǒne, cítim jemné kvetinky, ale čerešňový sirup a drevá sú dosť výrazné. Je sladká, povedala by som, že je skǒr pre mladé ženy.
Kamarátka si pred časom kúpila v Zare úplne rovnakú vǒňu - v bordovom flakóniku za pár eur. Je fakt úplne rovnaká a s dobrou výdržou.


29.09.15

Začátek je výrazně ovocný, sladké višně. Ty po chvíli střídá znatelný rtěnkový, lehounce fialkový tón. Kakao je na mé kůži cítit jen lehce. Spíš než višně v čokoládě tak vůně ve své první fázi evokuje višně kandované. Je sladká, ale ne ulepená ani těžká. Po hodině ovocný ráz postupně ustupuje do pozadí a rozvíjí se kosatec na sladkém dřívku. Vůně se stává vzdušnější, i v této fázi je pro její charakteristiku ovšem nejpřiléhavější označení sladká. Žádná další překvapení už se nekonají, kromě výdrže. Sweet je i po deseti nebo dvanácti hodinách pořád cítit, dokonce i jediný večerní střik na zápěstí drží až do rána.

Komentáře Lolita Lempicka Sweet

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Lolita Lempicka Sweet

Diskuse o tomto parfému

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist