Mon Parfum (M. Micallef)

Dámská vůně
Složení (ověřené)

HLAVA: mandarinka, pomerančový květ
SRDCE: vetiver, vanilka, maracuja
ZÁKLAD: pižmo, pačuli, karamel

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému M. Micallef Mon Parfum od uživatelek 55 hodnocení

Líbí se (39)
71%
Nelíbí se (6)
11%
Neutrální (10)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze M. Micallef Mon Parfum13.10.13

Mon Parfum je parfém s jemným orientálním charakterem. Jeho začátek je nevýrazný, vůně téměř není cítit, vnímám pouze sladkou linii se slabou ozvěnou čokoládového pačuli, ale je pořád hodně uzavřená do pokožky a navozuje dojem, že je velmi slabá. Když jsem úplně nalepila svůj nos k zápěstí, tak jsem ucítila vzdálené záblesky gurmánského Angela, ale i to bylo hodně slabé. Z Mon Parfum jsem docela v rozpacích. Co tím chtěl básník říci? Vůně působí dětsky přímočaře, jede si svoji sladkou linii, do které po cca hodině a půl začínají probleskovat mýdlové závany. Je to přesně ten mýdlový dojem, který už znám z různých arabek, které jsou taky sladké a mají v sobě tyto ostré mýdlové tóny. Zjišťuji, že celkově Mon Parfum na mě působí obyčejně, nemá schopnost uhranout a po mnoha hodinách mi kvůli jeho podivné mýdlové sladkosti přišel až otravný. Velkým plusem této vůně je výborná výdrž, protože i když jeho sillage je slabá, tak kupodivu na rukávu mi vůně voněla i celý následující den. Avšak na víc než na neutrál tato vůně v hodnocení nemá.


21.01.12

Když slyším slovo karamel tak se mi vybaví Angel a zježí se mi všechny chlupy.
K Mon Parfumu jsem přistupovala s obavami, že mě karamel zabije. Nakonec jsme to všichni přežili ve zdraví a zalíbil se mi.
Jistou podobnost s Angelem jsem cítila na začátku ( vymažte mi ho někdo z hlavy!!). Citrusy vytvářejí svěží prostředí a karamel s vanilkou jsou ta „sladká tečka“. Krásná vůně a velmi elegantní. Majitelky na ni musí být pyšné.17.08.11

Sladce svěží gurmánská vůně, ve které se neuvěřitelně ladně mísí svěží květena, ovoce a vanilkový pudink přelitý karamelem. A mezi tím probleskují pečená jablka s rozinkami. Nenápadně, avšak vysoce elegantní vůně s perfektní výdrží.

Komentáře M. Micallef Mon Parfum

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a M. Micallef Mon Parfum

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist