Shomokh (Majid Muzaffar Iterji)

Unisex vůně

Hodnocení parfému Majid Muzaffar Iterji Shomokh od uživatelek 1 hodnocení

Líbí se (1)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Majid Muzaffar Iterji Shomokh


17.01.14

Práve pre takéto vône som blázon do arabiek. Táto vo mne vyvoláva pocit tajomna a nadšenia. Ako keby ma uprostred noci zobudila frajerka: Vstávaj, vyhrala som horu peňazí na lotte, baľ sa, ideme na dobrodružnú cestu do Indie na mesiac! Hromada bylín, ale žiadna levanduľa a rozmarín, ale spústa indických horkasto-slano-kyslastých exotických liečiviek. Exotika ako sa patrí. Aromatická, odstupom času podobná Fougére Bengale, ale zo začiatku (a ten trvá vlastne dlho) má pridaný aj kúsok sviežosti, Fougére Bengale (pre menej znalých spústa byliniek)+ pár kvapiek Coca-Coly. Veľmi originálny mix. Včera sa na mne prekvapivo rozvoňal do púdrovej elegancie. Asi to bude chameleón ktorý citlivo reaguje na chémiu pokožky a teplotu. Výdrž dobrá. Pre mňa jedna z najlepších výtvorov od Majida Muzaffara Iterjiho. Pravdepodobne sa už nevyrába, nevidno ho na stránke výrobcu. Veľká škoda, ďalší klenot ktorý neoprávnene upadne do zabudnutia.

Komentáře Majid Muzaffar Iterji Shomokh

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Majid Muzaffar Iterji Shomokh

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist