Isis Woman (Marks & Spencer)

Dámská vůně

Hodnocení parfému Marks & Spencer Isis Woman od uživatelek 8 hodnocení

Líbí se (3)
38%
Nelíbí se (1)
13%
Neutrální (4)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Marks & Spencer Isis Woman - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Marks & Spencer Isis Woman


29.05.13

Koupila jsem miniaturku ve snaze udělat si radost něčím malým a milým (a hlavně levným) při úprku přes nákupní centrum. No a přesně taková ta vůně je: malá a milá, ale nic víc.
Ze začátku svěženka obecná jako vyšitá. Taková, co jich po městě i na vesnici potkáte milión. Není to sice úplná drogérka, ale dnes velice všední a asi i velice oblíbená „vítr-na-pláži-v-Chorvatsku“ voněnka. Hned po návratu k počítači a navonění se, jsem usedla k arome a přečetla avizované složení a protože mám moc ráda konvalinky, rozhodla jsem se, že ji hned nehodím do koše, ale ještě chvilku počkám. Nu, už je tomu hodina a nutno říci, že konvalinky cítím, ale panebože ta „mořská svěžest“ na mě pořád dotírá a ne a ne uletět. Ale časem čím dál víc pustí něco toho cedru a to už je potom vcelku fajn.
Abych to shrnula, je to hódně nenáročná svěží věc, ale není úplně k zahození, pokud vám jde o to nasadit mimikry a splynout s davem. Z uvedených složek cítím fialku, konvalinku a cedr. Vývoj téhle voněnky je ale víc než předpokládatelný a vím, že skončím s nasládlým cedrovým obláčkem kolem dokola (u těla se teda moc nedrží). Výdrž asi nebude úplně zlá a myslím si, že se může hodit i jako dárek naslepo pro nenáročné. Pokud ale mezi tyhle nepatříte a ocitnete se u Markse a Spencera s vyhrnutými rukávy a chutí si pořídit nějákou levnější vůni, rozhodně koukejte spíš po soliflorech a nebo White Woods a Noir z řady Autograph.

Pozn.: Na basenotes a fragrantince se pisatelky shodují, že Isis se velice podobá L'Eau D'Issey od Issey Miyake, tu neznám, ale podle recenzí zde není v Issey ani náznak mořské brízy, kterou ale v Isis pisatelky na basenotes a fragratice jednoznačně cítí.

Komentáře Marks & Spencer Isis Woman

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Marks & Spencer Isis Woman

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist