Isis Woman (Marks & Spencer)

Dámská vůně

Hodnocení parfému Marks & Spencer Isis Woman od uživatelek 8 hodnocení

Líbí se (3)
38%
Nelíbí se (1)
13%
Neutrální (4)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Marks & Spencer Isis Woman - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Marks & Spencer Isis Woman


29.05.13

Koupila jsem miniaturku ve snaze udělat si radost něčím malým a milým (a hlavně levným) při úprku přes nákupní centrum. No a přesně taková ta vůně je: malá a milá, ale nic víc.
Ze začátku svěženka obecná jako vyšitá. Taková, co jich po městě i na vesnici potkáte milión. Není to sice úplná drogérka, ale dnes velice všední a asi i velice oblíbená „vítr-na-pláži-v-Chorvatsku“ voněnka. Hned po návratu k počítači a navonění se, jsem usedla k arome a přečetla avizované složení a protože mám moc ráda konvalinky, rozhodla jsem se, že ji hned nehodím do koše, ale ještě chvilku počkám. Nu, už je tomu hodina a nutno říci, že konvalinky cítím, ale panebože ta „mořská svěžest“ na mě pořád dotírá a ne a ne uletět. Ale časem čím dál víc pustí něco toho cedru a to už je potom vcelku fajn.
Abych to shrnula, je to hódně nenáročná svěží věc, ale není úplně k zahození, pokud vám jde o to nasadit mimikry a splynout s davem. Z uvedených složek cítím fialku, konvalinku a cedr. Vývoj téhle voněnky je ale víc než předpokládatelný a vím, že skončím s nasládlým cedrovým obláčkem kolem dokola (u těla se teda moc nedrží). Výdrž asi nebude úplně zlá a myslím si, že se může hodit i jako dárek naslepo pro nenáročné. Pokud ale mezi tyhle nepatříte a ocitnete se u Markse a Spencera s vyhrnutými rukávy a chutí si pořídit nějákou levnější vůni, rozhodně koukejte spíš po soliflorech a nebo White Woods a Noir z řady Autograph.

Pozn.: Na basenotes a fragrantince se pisatelky shodují, že Isis se velice podobá L'Eau D'Issey od Issey Miyake, tu neznám, ale podle recenzí zde není v Issey ani náznak mořské brízy, kterou ale v Isis pisatelky na basenotes a fragratice jednoznačně cítí.

Komentáře Marks & Spencer Isis Woman

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Marks & Spencer Isis Woman

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist