Maui (MCMC Fragrances)

Dámská vůně
Rok:

2009

Složení (ověřené)

zázvor, badyán, plumérie, tuberóza, zelený bambus, slaný vánek

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému MCMC Fragrances Maui od uživatelek 2 hodnocení

Líbí se (1)
50%
Nelíbí se (1)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze MCMC Fragrances Maui12.12.14

aneb když v ráji pršelo

Není tropická vůně jako tropická vůně……toto je Maui……druhý největší ostrov Havajského souostroví, svým jménem docela známý a vyvolávající představy o ráji. Ráj by se hodil každému……… a protože Havajské ostrovy leží na docela idiotském, geograficky s nikým nekorespondujícím místě, tak se o ně handrkovali všichni, kdo o ně jen lodí zavadili. Havaj se snažila o samostatnou existenci, ale chvíli tam měli protektorát Rusáci, pak je okupovali Britové, tak vyschízovaní Havajci skočili do náruče Američanům a přilepili se k nim, protože se k nim už řítili válečné lodě rájechtivých Japonců.
Maui je ostrov sopečného původu, jako ostatně celá Havaj, z velké části pokrytý deštným lesem tvořeným převážně blahovičníky, česky zvanými eukalyptus….a jsme u začátku vůně, která je docela silně eukalyptově větrová. Autorka vůně Anne McClaine syntézou koriandru, zázvoru a bambusu vytvořila vlhký, deštný blahovičníkový prales……..vůně po chvíli vysychá a vy mezi zuby drtíte sopečný prach s kusem zeleně ……blahovičníky lehce slábnou a od moře k vám vítr přináší pár zrnek soli a mokrého písku.
Větrově vlhká vůně tropické vegetace s přídavkem mokrého plážového písku…..docela studená, s velmi dobrou výdrží…………hm, taková cizí…….stejně, jako je nám cizí ráj.
Chjo…..toto není vůně pro materialistické středoevropany, ikdyž je úžasná, je to vůně jiného světa a jiné filozofie, je to vůně nulových limitů a tak končím stylově pozdravem od havajského rodáka Ihaleakala Hew Lena ……. „O Ka Maluhia no me oe  – klid a mír s vámi“

Komentáře MCMC Fragrances Maui

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a MCMC Fragrances Maui

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist