Aoud Queen Roses (Montale Paris)

Dámská vůně

Nejlepší ceny Montale Paris Aoud Queen Roses:

Hodnocení odbornice: Recenze Montale Paris Aoud Queen Roses

Ada

Aoud Queen Roses je sytý květinový orient. Ale opravdu orient - nepředstavujte si orientální vůně tak, jak je známe ze středu hlavního proudu, podobá se spíš těm, které jsou už na jeho hranici, např. Samsara. Pokud hledáte právě takové a běžná nabídka vás neuspokojuje, račte postoupit o krok dál, do nikového světa.
Aoud Queen Roses dominuje růže v plné, orientální podobě, a směs orientálních dřev (výrazně z ní vystupuje santalové dřevo) a hutných balzámů. Po rozvonění jsem identifikovala i něco kožených tónů. Je to výrazná vůně s velkou výdrží, ale ne ‚zabiják‘. Je hezky harmonická a bez potíží by si na ni zvykla i mírně pokročilá hledačka orientů.

Hodnocení parfému Montale Paris Aoud Queen Roses od uživatelek 57 hodnocení

Líbí se (38)
67%
Nelíbí se (6)
11%
Neutrální (13)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Montale Paris Aoud Queen Roses - umístění v žebříčcích uživatelů

5x v nejlepších vůních

Recenze Montale Paris Aoud Queen Roses26.05.12

Na Pierre Montalovi se mi líbí, že názvy jeho parfémů přesně odpovídají tomu, co pak najdete ve flakonu. Skoro je zbytečné psát recenze :D.

Aoud Queen Roses je skutečně královskou variací na růži a oud. Růže je krásná, plná a vznešená  – královna růží. Oud je temný, silný a ostrý. Dvě rovnocenné síly zápasící o moc a ani jedna se nechce vzdát. Chvilku vládne růže, chvilku oud a chviku jsou vyrovnanými soupeři.

Někdy mi Aoud Queen Roses nesedne, a pak mi připomíná rozbouřené pobřeží. Fouká silný vítr a zvedá oblaka písku, na břehu je vyplavená mrtvá ryba a studená zkalená voda bičuje pusté pobřeží. Nad ním se vznáší šedé mraky, užuž spustit déšť. To vše se mísí se slaným mořským vzduchem…

Složení (podle parfemy-exklusive.sk): bulharská růže, damašská růže, aoud18.12.09

Tohle není vůně pro běžné nošení a pro leckterý nos.Raději nekupujte bez vyzkoušení, bez vyzkoušení pouze pro milovníky pravých orientálek orientálních. Je to vůně těžká , plná , od začátku až do konce. Po prvním přivonění Vám vtrhne do nosu aoud .. sytý.., v tu chvíli vím, že tohle žádná vodička na přestříkávání nebude…Hodnou chvíli si pohraje s Vašimi smysly než se rozvoní růže, ta je těžká, žádná jiskřivá pižmovka…je to růže rudá,smyslná, omamná a pyšně se nese na silném stonku plném trnů.Zhruba po hodině růže s aoudem začnou spolupracovat a vytvoří harmonickou , lehounce pudrovou vůni, ve které ani jedna nevystčí hlavu, zůstávají u kůže, ale dostatečně silně, aby jste vůni vnímali a rozeznali.Za výdrž veliké plus.

Komentáře Montale Paris Aoud Queen Roses

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Montale Paris Aoud Queen Roses

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist