I Love Love (Moschino)

Dámská vůně
Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: citron, pomeranč, grapefruit, červený rybíz
SRDCE: konvalinka, papyrus, čajová růže, listy skořice
ZÁKLAD: dřevo tanaka, pižmo, cedr

Parfuméři:

Cresp, Olivier

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Moschino I Love Love:

Hodnocení odbornice: Recenze Moschino I Love Love

Ada

Hned na začátku předestírám, že I Love Love se mi nelíbila, a to hlava, srdce i základ. Máte-li přesně opačný vkus než já, můžete si ji rovnou koupit
Hlava je výrazně citrusová, „kyselá“. Vydrží však jen chvíli a hned po ní nastoupí něco, co by se dalo nazvat roztokem bonparů. Nakysle sladká, lepivá bonbonová vůně. Teprve když Bonpari trochu vyprchají (z papíru jim to trvalo cca 3 hodiny), ukáže se skořice a trošku květin. Skořicový tón je docela zajímavý, bohužel zbytek vůně mi ji zcela znechutil.

Hodnocení parfému Moschino I Love Love od uživatelek 389 hodnocení

Líbí se (225)
58%
Nelíbí se (54)
14%
Neutrální (110)
28%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Moschino I Love Love - umístění v žebříčcích uživatelů

7x v nejlepších vůních
8x v nejhorších vůních
2x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Moschino I Love Love

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Moschino I Love Love od uživatelek

Recenze Moschino I Love Love


23.11.15

K vůni jsem se dostala, když jsem hledala levnější alternativu k poměrně drahému Hermésovi Un Jardin Sur Le Nil. Vůně je to sice sladká, přirovnání s kyselými Bonpary je zcela jistě na místě, ale opravdu někde v základu jsou mi obě tyto vůně stejně příjemné. I love love je sladce citrusová, nějaký kyselý rybíz tam také vykoukne, později kyselost a sladkost ustoupí a je cítit nějaké suché koření (možná ten papyrus nebo cedr). Miluje ji i moje mamka a vůně jí sluší, takže určitě nebude jen pro patnáctileté slečny. Vůně je ideální na léto. Výdrž je slušná.


24.12.12

Tak Moschino ukáž čo v tebe je, konkrétne v I love love. Nič nečakám, som úplne neutrálna. Prvé privoňanie-správne, popis vône sedí, sú to citrusy. Trochu ma to sklamalo, ale nevadí, ved je to len hlava vône, to sa ešte nejako okreše. Napokon citrusy sú to celkom pekné, aj ked málinko tvrdé a vyumelkované, podobné osviežovaču vzduchu. V očakávaní srdca vône zlozenej zo zaplavy kvetov privoniavam znovu. Čo to? Čo to pánabeka je? Nejaký ostrý chemický pach, strašne umelý, síce sladký, ale tak nejako ostro chemicky sladkastý, neprirodzený, toto isté som cítila aj v Hypnose. Už v tomto štádiu viem celkom naisto, že toto nie je šálka mojej kávy. Na dalšie privoňanie je citrusová malinovka preč úplne, možno, ked sa veľmi posnazím, tak nejaky malilinký citrusový závan tam nájdem. Ale nemám vôľu ho tam hľadať, pretože vôňa narazila na svoj základ- a ten je divný, divno drevitý. Aj toto drevo je tak nejako prechemizované. Celkovo je vôňa neuveriteľne umelá. Akože, nepopieram, snazí sa to zrejme podľa plánu prejsť od hlavy k základu, ale tie prechody nie sú plynulé. Hlava-citrusy-stop. Srdce-presladené chemické kvetoovocie-stop. Základ-drevo-stop. Podzáklad-trpká neidentifikova­teľnosť-tahá sa a ťahá…a ťahá… Jediným pojivom je tá môjmu nosu veľmi nepríjemná ostro trpká chemická línia, tiahnúca sa celým rozvojom vône. No, koniec všetkým špásom- umývam si ruku (y).


11.01.12

Začátek je čistě citrusový, je to směs grepu, pomeranče a citronu, který dominuje. Vůně je kyselá jen na začátku, pak ji zjemňuje růže, která je skutečně dominantní květinou v této vůni. Konec je sladší, řekla bych i trochu gurmánský. Nosila bych ji do práce, do školy, na nákupy. Nehodí se podle mě na osobnější schůzky, na to je příliš ukřičená.

Komentáře Moschino I Love Love

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
Pepinas
Nováček 24 příspěvků 13.07.15 14:56

typicky letni vune,krasna plna ovoce,okolim velmi chvalena:)vydrz cely den

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Vložit nový komentář

Uživatelé a Moschino I Love Love

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist