L'Eau Cheap and Chic (Moschino)

Dámská vůně
Rok:

2001

Složení (neověřené)

HLAVA: lilie, růže, frézie, angrešt
SRDCE: badyán, pomeranč
ZÁKLAD: heliotropin, pravá ambra, vetiver

Parfuméři:

Ermenidis, Ilias

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Moschino L'Eau Cheap and Chic

Ada

Dlouho jsem kolem téhle vůně jen tak chodila, protože jsem ji pokládala za stejnou, pouze slabší verzi Cheap and Chic. Chyba. Nikdy nedejte na podobné názvy a flakonky, vůně může být jiná, i když se tak netváří 

Zas tak velký rozdíl mezi těma dvěma sice není, ale jde skutečně o odlišné vůně. Zatímco Cheap and Chic je jemná ‚krémová‘ vůně, která voní po fialkách, svěžím pižmu a bílé Nivee, L'Eau patří spíš do sorty parfémů připomínajících opalovací krém. Není tak lehká a svěží, je o něco teplejší a pudrovější, se smetanovými, snad i lehce kokosovými a bíle květinovými tóny, a po rozvonění nabírá vyloženě teplou vanilkově pižmovou podobu à la Storia, Sui Dreams nebo Le Feu d'Issey. Přestože podle barev flakonku bych si tipla opak, L'Eau je slunečnější, prohřátější a smyslnější verze Cheap and Chic.

Hodnocení parfému Moschino L'Eau Cheap and Chic od uživatelek 88 hodnocení

Líbí se (64)
73%
Nelíbí se (8)
9%
Neutrální (16)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Moschino L'Eau Cheap and Chic - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních
2x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Moschino L'Eau Cheap and Chic


22.10.14

Oficiálny slogan L´eau Cheap&Chic je ,,Funny side of myself." Či je až taká zábavná posúďte sami, každopádne je vrtošivá a neprehliadnuteľná. Na začiatok musím poznamenať, že toto je moja naj vôňa od Moschino. Považujem ju však za úplne odlišnú, ako jej predchodca Cheap&Chic. Cheap&Chic je biela, čistá, hladká, trochu tvrdá, ale jemná zároveň. Vonia po paraguajskom horkom pomaranči, bergamote, machu, ruži a trošku nasládlou vanilkou. L´eau Cheap&Chic je svieža, pripomína jemný opaľovací krém na slnkom zohriatej pokožke. Úvod vône sa otvára iskrivou sviežosťou egreša. Nastupuje otočník a kala, ktoré dodávajú vôni typický hladký ,,opaľovací" charakter. Vôňa je stále svieža, intenzívna a dlhotrvácna. Pripomína leto, slnko, bezstarostné leňošenie. V základe sa javí ambra a uzatvára tak vôňu svojou sladkosťou. Charakter vône sa počas ,,trvania" príliš nemení, len sa ,,vykryštalizuje" a môžeme si naplno vychutnávať. Podľa mňa nie je ani sladká, ani ovocná, ba ani kvetinová, či orientálna. Je sama sebou :) Milujem ju ! :)

Komentáře Moschino L'Eau Cheap and Chic

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Moschino L'Eau Cheap and Chic

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist