Narciso Rodriguez for Her in Color (Narciso Rodriguez)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: růže, broskev
SRDCE: ambra
ZÁKLAD: pižmo, santal, pačuli

Atributy:

gardénie pačuli

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her in Color

Ada

Barevná Narciso Rodriguez for Her in Color je novou variací na původní Narciso Rodriguez for Her, mám ovšem dojem, že se vůní příliš neliší. Snad krémově květinová část je oproti originálu (konkrétně Eau de Parfum - růžový flakon) ještě o něco zdůrazněna.

V první fázi je cítit především pačuli spolu s dřevy; pak se objeví krémová složka, která voní jako gardénie s pižmem a dalšími bílými květinami a na nějakou dobu pačuli téměř úplně přebije. Kdo nakonec ze sporu těchto dvou tváří vyjde vítězně? Je to nositelka - protože oba póly parfému se prolnou a vzájemně se doplňují až do samého konce, který je ve znamení pačuli a dřev. Pačuli je totiž jedna z nejvytrvalejších složek, jaké se v parfémech používají, a její závan stále cítíte i po dlouhé době, kdy ostatní složky dávno vyprchaly.

Hodnocení parfému Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her in Color od uživatelek 17 hodnocení

Líbí se (9)
53%
Nelíbí se (3)
18%
Neutrální (5)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her in Color


10.02.12

Tento parfém jsem si koupila na podzim minulého roku. Hledala jsem nějakou neotřelou vůni a musím přiznat, že mě na první přičichnutí velmi zaujal. Byl jiný od ostatních, tajemný, nasládlý, hřejivý, zvláštní, nevtíravý. Byl to adept na chladnější období, měla jsem v úmyslu používat tuto vůni do práce, tak nějak na běžné nošení. Sice jsem trochu váhla, jestli není tento parfém pro „babičky“, ale nakonec jsem ho koupila. Ze začátku jsem z něho byla nadšená, ale bohužel mě po několika dnech omrzel a docela i zklamal, nevydrží, vůně se po několika hodinách vytrácí a zanechává takový zvláštní odér staré pánské kolínské. Uzávěr flakonku se mi také nějak porouchal a lahvička teče :-(. Na druhou stranu, abych této vůni nekřivdila. V chladném počasí vám mile zahřeje, ten nepříjemný koncový oder se vytratí, hodí se ale spíše do mrazů, než do vlhka a do deště. Zkrátka, koho už zasáhl střední věk a chce nějakou neotřelou vůni ke kůži a ke kožichům do mrazivého počasí, je Narciso R. správná volba. Mile zahřeje.

Komentáře Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her in Color

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her in Color

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist