Narciso Rodriguez for Him (Narciso Rodriguez)

Pánská vůně
Rok:

2007

Složení (ověřené)

pižma, květinově aromatické tóny, texturovaná dřeva, smyslná ambra

Parfuméři:

Kurkdjian, Francis

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him:

Hodnocení odbornice: Recenze Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him

Ada

Narciso Rodriguez for Her - tedy dámská verze - je zvláštní, ve většinovém sortimentu neotřelá a přitom velmi nositelná moderní chypre. Pánská verze, kterou firma představila několik let po dámské, tedy musela splnit poměrně vysoké očekávání.
Vaše názory v diskuzi na fóru jsou různé: osobitá, přeplácaná, divná, čpavá… Celkem spolehlivé známky ‚love or hate‘ vůně. Buď se vám líbí, nebo se vám z ní obrátí žaludek. V databázi je zatím pouze jeden názor a to negativní. Doufám, že po recenzi pár názorů přibyde - určitě bych vám totiž doporučila Narciso vyzkoušet. Ačkoli není tak skvělá jako dámská verze, z běžného průměru vybočuje.
Začátek je zvláštní a opravdu trochu přeplácaný - dřevitý, bylinný, pižmový a zemitý dohromady, ze všeho nejvíc však vyniká vlhká pačuli. Aplikujte opatrně, jinak na vás vybafnou strašlivé věci, které ve vůni určitě cítit nechcete (znechucení recenzenti na Basenotes mluví o vlhkém betonu, mokrém psu a bezdomovcích). Dejte si střídmou dávku a čekejte, co se stane. I já jsem se dočkala a za půl hodiny se Narciso rozhodla: bude kožená! Rozležela se mi na ruce do velmi pěkné, i když ostřejší kožené vůně s dřevitými a lehce ambrovými (nikoli sladkými) podtóny.
Narciso for Him určitě nebude pro každého, spíš pro muže, kteří si libují v neobyčejných vůních. Pokud vám bude připadat moc nepříjemná, seberte odvahu k boření hranic a zkuste dámskou verzi v provedení EdT (černý flakon) - hodně mužů ji nosí, neboť jim imponují její kouřové a pačuliové tóny.

Hodnocení parfému Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him od uživatelek 32 hodnocení

Líbí se (18)
56%
Nelíbí se (9)
28%
Neutrální (5)
16%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních

Recenze Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him


23.05.13

Narcisa jsem vyzkoušel ihned poté, co jsem si přečetl pár otřesných recenzí. S těmito nemohu ani v nejmenším souhlasit. Jeho specifičnost je jeho výlučností, jeho darem i prokletím. Naneste jej opatrně, v menším množství, pouze na pokožku, vyhnete se nepříjemným akcentům této vůně, které dokáže z počátku vytvořit na oblečení (testovací papírky nevyjímaje), potřebuje teplo, spoustu živočišného tepla. Odmění se vám hned zpočátku, otevře se pozvolna, nenuceně, směsí bylin, dřeva, květin (velmi jemný a hladký tón) a jistou dávkou zemitosti. Jak se pozvolna prohřívá, přidává příjemně ambrové tóny s aspekty kůže. Takové, které ucítíte ve špičkových odrůdách vybraných vín. Jako koňské sedlo nasáklé potem (lepší než vinařský příměr mi na mysl nepřipadl) Mírně štiplavé v počátku, rychle ustupující do pozadí, snad akcenty dřeva. Dále už se budete těšit maskulinní, nyní již plně rozvinutou vůní kůže do které se pozvolna navrací sušené bylinky a texturované dřevo. Je jako neformální, ručně šitý oblek. Nekřičí do světa „tady jdu já… zírejte“, přesto vás nikdo nepřehlédne. Není to mladicky nerozvážná vůně, ale ani dědův pitralon. Narcisco přichází až někdy po třicítce, tak trochu jako rozum. I když… někteří se nedočkají nikdy :-)

Komentáře Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist