La Tentation de Nina (Nina Ricci)

Dámská vůně
Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot
SRDCE: makronky, citrón, mandle, bulharská růže, malina
ZÁKLAD: bourbonská vanilka, bílé pižmo, santalové dřevo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Nina Ricci La Tentation de Nina:

Hodnocení parfému Nina Ricci La Tentation de Nina od uživatelek 40 hodnocení

Líbí se (26)
65%
Nelíbí se (7)
18%
Neutrální (7)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Nina Ricci La Tentation de Nina


16.04.14

Jak již bylo vícekráte zmiňováno, opravdu připomíná žvýkačky (mně osobně se tedy okamžitě vybavila ta růžová v tubě prodávaná kdysi v Esu). Pak hodně sladkého ovoce a to všechno dohromady zasypané cucavými bonbony. Výdrž velice chabá. Za mě tedy ne, moc přeslazené, překombinované a spíše pro hodně mladé slečny a holčičky. Ale jablíčko samotné je velice šik a vnadné - ze všech sil se snaží zachránit reputaci a čest svého jména :-) .29.01.14

Multivitamínová limonáda i s bublinkami šimrajícími v nose. Postupně se přidalo něco květin a sladký ovocný bonbón (pravda - trochu ulepený). Ale vůně pro školačku je to pěkná (i když ten flakónek vypadá spíš jako pro předškolačku).

Komentáře Nina Ricci La Tentation de Nina

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Nina Ricci La Tentation de Nina

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist