Love in Paris (Nina Ricci)

Dámská vůně
Rok:

2004

Složení (neověřené)

HLAVA: badyán, bergamot
SRDCE: růže, pivoňka, sametová meruňka, průsvitný jasmín
ZÁKLAD: křišťálové pižmo, dřevité tóny, vanilka

Parfuméři:

Guichard, Aurelien

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Nina Ricci Love in Paris:

Hodnocení odbornice: Recenze Nina Ricci Love in Paris

Ada

Romantická, rozevlátá vůně. Vezměte si povlávající bílé šaty, nasaďte úsměv a pobíhejte prosluněnými ulicemi Paříže - zhruba takový pocit z ní mám Navrhla bych ji spíš pro mladší ženu (<40), ideálně zamilovanou.
Ze začátku vás možná moc nenadchne, než se vytratí hlava, která je trochu ostřejší. Dejte jí aspoň 15 minut, než se objeví srdce; během půl hodiny se rozvoní tak krásně, že na hlavu hned zapomenete. Nejvýrazněji je z Love in Paris cítit jasmín s mírně mýdlovým podtónem, ostatní složky (meruňky, anýz, růže) ho dokreslují, aby nebyl zas tak otravně omamný a získal na ovocné svěžesti. Když srdce vyprchá, zůstane typický neidentifikovatelný „zbytek“ květinových vůní. Vůně jasmínu vytrvá jen pár hodin, pak postupně ubývá, parfém však vydrží spolehlivě vábit mužské nosy celý den.
Love in Paris bych nejspíš volila na jaro, kterému sedí jeho romantický optimismus - když ho začnete nosit hned na samém kraji zimy, začne vám okolí tvrdit, že cítí v kostech, že jaro je už za dveřmi. Do horka by se nejspíš snesla také, ale raději to vyzkoušejte. Zdá se mi, že na oblečení se tak hezky nerozvoní do jasmínova a chytá spíš mýdlový odstín.

Po delším nošení: pořád víc si všímám sladění hlavy obsahující zřejmě bergamot (vím, že ve složení není uvedený, ale klidně bych se vsadila, že ho tam trochu bude) a anýz, meruňky a jasně jasmínového srdce. Původně se mi zdálo spíš neharmonické a moc se mi nelíbilo, vždycky jsem se nemohla dočkat jasmínu. Teď oceňuji celek od hlavy k patě a Love in Paris se mi zdá pořád krásnější. K pocitu rozevlátosti a romantiky už přidávám i sebevědomí. Zatímco některé romantické vůně působí klidně, jiné jemně a něžně, jiné zase lehce rezervovaně, z Love in Paris nejvíc cítím právě sebevědomí.

Míšův názor: krásná vůně. Sice je po navonění tak pronikavá, že ji cítím na druhé straně bytu, ale to se hned ztratí a potom přítelkyně celý den nádherně voní 

Hodnocení parfému Nina Ricci Love in Paris od uživatelek 384 hodnocení

Líbí se (235)
61%
Nelíbí se (38)
10%
Neutrální (111)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Nina Ricci Love in Paris - umístění v žebříčcích uživatelů

15x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Nina Ricci Love in Paris

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Nina Ricci Love in Paris


08.02.14

Je to rozpustilá holka! To Vám na ni musím prásknout. Tváří se jako netýkavka bez zájmu a podle flakonu byste to do ní neřekli. Ale ve skutečnosti je romantická, škádlivá. Je jako slunné léto. Sundejte si boty, šlapte bosy v trávě s tváří natočenou ke slunci a čerpejte tu energii, tu veselost… Jako doplněk použijte dobrou náladu. Nemáte? Nevadí! Love in Paris ji dokáže přivolat. Kombinace meruněk, dřevitých tónů a lehounkého mýdla na pozadí. Na jaro a léto ideální.14.03.12

Včera jsem si Love in Paris objednala jen na základě recenze a popisu složení, což běžně nedělám…

Dnes ráno ji přivezli. Moje první reakce byla: „Uhh… no…, ale tak… není to TAK hrozný…“ a šla jsem pro foťák, abych ji obratem poslala dál.
Ostřejší začátek… hmmm… Představovala jsem si ovoce a květiny, a ne škopek mýdlové vody… Tohle není jarní dobrodružství v Paříži, ale dívčí penzionát s hodně přísnou paní ředitelkou…

Ovšem než jsem se k zadání inzerátu dostala, vůně nabrala pro můj nos úplně jiný směr.
Mýdlo a „mravnost nade vše“ převálcovala živelná záplava vůně květin s trochou ovoce. Živelná, ale ne protivně vlezlá a umělohmotná, ze které by rozbolela hlava, ale delikátní a zároveň i nesmlouvavá…

Drží na mě výborně. Na levém zápěstí i po několika hodinách cítím jemně sladkou vůni květin, na pravém někde vzadu vykukuje i trochu mýdla… Zvláštní… Už ale jistě vím, že si tuto voňavku nechám :).

Komentáře Nina Ricci Love in Paris

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Nina Ricci Love in Paris

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist