Vjola

Značka:

Nishane

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: tuberóza, fialka, měsíček lékařský, konvalinka

SRDCE: jasmín, magnólie, růže, kosatec

ZÁKLAD: vanilka, zimolez, kozlík

  • 06.01.17

Tak dnes celý den jsem ve víru krásné Vjoly od Nishane, kdy se mi těžko hledají ta správná slova, abych byla schopna říct, co vlastně cítím, nebo jak voní.
Začíná chladně či svěže, to trvá ale jen chvilku, protože se žene hučící vlna květinového návalu se zeminou, ohněm, kůží i s trochou kouře. V tom návalu je síla, luxus i houby - to budou ty hnědé kořínky rostliny a byliny, hlavně badyán. I ty fialky tam nakonec jsou v těch kořenech u země. Vůně mě přivádí k šílenství, jsem jí plna a zde použiji výraz od Marty, že jde o „sílu elektrárny“, čímž mám na mysli sílu koncentrace extrait. Očekávám sice od čistého parfému vysoký výkon a výdrž, která v případě Vjoly je celodenní a to hovořím po zkoušení ze vzorku z vialky, o to silnější dojem musí být z nástřiku z flakónu. Vzorek mám v transparentním žlutém pytlíčku ve skleněné vialce s tyčinkou. Moje pracovna je poměrně velká a s 3 metrovými stropy cihlového domu a vůně se line už z té malé vialky, která je řádně utěsněna.Jedinečná a velmi atypická vůně, která má v názvu Vjola - tedy fialka. Jsem z ní naprosto paf.

Nahlásit
  • 28.12.16

Fialky v koncentraci extrait. Ale JAKÉ fialky. Jorge Lee asi nějak zjistil, že čistě fialkové vůně mi svou pudrovostí a bonbónkovostí časem lezou na nervy a neumím je nosit. A že miluji bílé květiny. Šel a namíchal bílokvětinovku s fialkami přesně pro mně. Jorge, díky, něco takového jsem hledala spoustu let.
Velmi silná vůně, která jde do prostoru, výdrž nekonečná.
Fialky ve své přirozené podobě, žádný fialkový bonbónek a ani příliš zeleně z listů. Prostě kytička, do které zaboříte nos. Koupená v květinářství, kde zrovna naskládali do vázy rozkvetlý jasmín a tuberózu a omamné bílé květy triumfují v celém prostoru kolem vás a snaží se fialku překřičet, ta se ale nedá a spolu s nimi vytvoří jeden nádherný akord.

Nahlásit

Hodnocení parfému Nishane Vjola

Líbí se mi (9) 82%
 
Neutrální (2) 18%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama

TOPlist