Vjola (Nishane)

Unisex vůně
Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: tuberóza, fialka, měsíček lékařský, konvalinka
SRDCE: jasmín, magnolie, růže, kosatec
ZÁKLAD: vanilka, zimolez, kozlík

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Nishane Vjola od uživatelek 4 hodnocení

Líbí se (4)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Nishane Vjola


06.01.17

Tak dnes celý den jsem ve víru krásné Vjoly od Nishane, kdy se mi těžko hledají ta správná slova, abych byla schopna říct, co vlastně cítím, nebo jak voní.
Začíná chladně či svěže, to trvá ale jen chvilku, protože se žene hučící vlna květinového návalu se zeminou, ohněm, kůží i s trochou kouře. V tom návalu je síla, luxus i houby - to budou ty hnědé kořínky rostliny a byliny, hlavně badyán. I ty fialky tam nakonec jsou v těch kořenech u země. Vůně mě přivádí k šílenství, jsem jí plna a zde použiji výraz od Marty, že jde o „sílu elektrárny“, čímž mám na mysli sílu koncentrace extrait. Očekávám sice od čistého parfému vysoký výkon a výdrž, která v případě Vjoly je celodenní a to hovořím po zkoušení ze vzorku z vialky, o to silnější dojem musí být z nástřiku z flakónu. Vzorek mám v transparentním žlutém pytlíčku ve skleněné vialce s tyčinkou. Moje pracovna je poměrně velká a s 3 metrovými stropy cihlového domu a vůně se line už z té malé vialky, která je řádně utěsněna.Jedinečná a velmi atypická vůně, která má v názvu Vjola - tedy fialka. Jsem z ní naprosto paf.28.12.16

Fialky v koncentraci extrait. Ale JAKÉ fialky. Jorge Lee asi nějak zjistil, že čistě fialkové vůně mi svou pudrovostí a bonbónkovostí časem lezou na nervy a neumím je nosit. A že miluji bílé květiny. Šel a namíchal bílokvětinovku s fialkami přesně pro mně. Jorge, díky, něco takového jsem hledala spoustu let.
Velmi silná vůně, která jde do prostoru, výdrž nekonečná.
Fialky ve své přirozené podobě, žádný fialkový bonbónek a ani příliš zeleně z listů. Prostě kytička, do které zaboříte nos. Koupená v květinářství, kde zrovna naskládali do vázy rozkvetlý jasmín a tuberózu a omamné bílé květy triumfují v celém prostoru kolem vás a snaží se fialku překřičet, ta se ale nedá a spolu s nimi vytvoří jeden nádherný akord.

Komentáře Nishane Vjola

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Nishane Vjola

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist