Ambre Russe (Parfum d'Empire)

Dámská vůně
Rok:

2005

Složení (neověřené)

šampaňské, vodka, pravá ambra, kadidlo, čaj, kmín, skořice, koriandr

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Parfum d'Empire Ambre Russe od uživatelek 52 hodnocení

Líbí se (46)
88%
Nelíbí se (1)
2%
Neutrální (5)
10%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Parfum d'Empire Ambre Russe - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejlepších vůních

Recenze Parfum d'Empire Ambre Russe31.08.12


19.10.10

Ambre Russe - je ambrová vůně :-) Ale jaká! Sytě sladká, hustá a hladká, luxusně ambrová. Úvod je tak sytý a podbarvený špetičkou kadidla, až to není příjemné. Aspoň já se musím přiznat, že mi neudělal první závan úplně dobře.Jakmile se, ale syrový začátek uklidní a dozní i občasně živočišné přizvukování kmínu, zůstane na ruce, nejambrovatější ambra, jakou jsem kdy cítila. Delikátně sametová, později jakoby plující na hladině jemného, ale silného černého čaje.Celý ten flakon a barva (aspoň pokud mohu soudit podle fotek) působí zlatavě hebkým a luxusním dojem.Nejsem příznivcem manévrování vůní k určitému oblečení a příležitostem, ale tady bych viděla použití pouze k vysoce prestižním událostem. Řekněme,že až jednou budu přebírat nobelovku za vědu, asi se navoním Ambre Russe :-))26.08.10

V momentě, kdy jsem si přečetla složení (šampaňské, vodka, pravá ambra, kadidlo, čaj, kmín, skořice, koriandr), tak jsem vědela, že tohle bude opravdu NÁŘEZ. A nejdřív skoro jo!!!! Začátek sladce kadidlový, ale ne nějaký sladký kouř, ale kousky kadidla plovoucí v medu s občasným lehoučkým kmínovým závanem. Přitom ale vůně není nijak přeslazená ani ulepená, ale taková hladká. Do toho alkohol se špetkou skořice - ale žádné šampaňské nebo vodka, nýbrž jemný sladký frapinovský rum vyzrálý v dubovém soudku. Kadidlo postupně vyprchávalo, až zbyl jen lehoučký obláček. Takže ani ne tak nářez, jako zajímavý lektvar. Vůně určitě není pro denní nošení - spíš pro občasné povětrání. Ovšem obávám se, že nositelka bude obtížně vysvětlovat, že žízeň zaháněla pouze čistou vodou… Výdrž ale není z nejdelších - po 2 hodinách nezbyla ani jedna voňavá molekula (dokonce ani atom ne!!!). Akorát si nejsem jistá, jestli je to vůně dámská či pánská – podle začátku evidentně dámská, v „rumové“ fázi pak evidentně pánská, konec je evidentně unisex. V databázi je vedena jako dámská, v internetové parfumérii pro změnu jako pánská….

Komentáře Parfum d'Empire Ambre Russe

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Parfum d'Empire Ambre Russe

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist